D&R İş İlanları 2017

D&R 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

D&R insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda D&R iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Adana Satış Temsilcisi, Bursa Engelli Personel, Ankara Bilkent Satış Temsilcisi, Antalya Terracity Satış Temsilcisi, Ankara Kavaklıdere-Tunalı Satış Temsilcisi, Maslak Uniq Satış Temsilcisi, Ankara Satış Temsilcisi, Bursa Satış Temsilcisi, Cevahir Satış Temsilcisi, Acıbadem Akasya Satış Temsilcisi, Paketleme Elemanı, Nişantaşı Satış Temsilcisi, Kemerburgaz Satış Temsilcisi, İstinye Park Satış Temsilcisi, Depo Görevlisi, MarkAntalya Satış Temsilcisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

Doğan Şirketler Grubu Holding AŞ.‘nin bir üyesi olan D&R, 1996 yılının Kasım ayında kuruldu ve ilk mağazasını 1997yılının Mayıs ayında Erenköy’de açtı. Türkiye genelinde 25 ilde 144 mağazası bulunan D&R sektöründe pazar liderliğini sürdürüyor.

D&R 2004 yılında yeni mağazacılık anlayışı getirerek mağaza standartlarını geliştirdi.
Ankara Tunalı, İzmir Forum Bornova ve Kanyon mağazaları ile mega mağazacılık alanında büyük adımlar attı, hem dekorasyonu, hem cafeleri ile Avrupa’daki örneklerini aratmayacak mekanlar yarattı. D&R, kültür, sanat, eğlence konusunda geniş bir ürün yelpazesini modern ve dinlendirici bir atmosfer içerisinde sunan Türkiye’nin tek perakende zinciri olarak, cafeleri, dinleme kuleleri, okuma alanları, sanatçılarla hayranlarını buluşturan ve artık gelenek haline gelen imza günleri, partiler, galalar, ürün lansmanları ile klasik mağaza konseptinin dışında hizmet anlayışı geliştirdi.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir