Dominos Pizza İş İlanları 2017

Dominos Pizza 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Dominos Pizza insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Dominos Pizza iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: 16 yaşını tamamlamış olmak. 17 yaşından gün almak yeterlidir.

Çalışma Saatleri: Çalışanların çalışma saatleri ve günleri, pozisyonun niteliğine göre değişmekte; vardiya planları ile
çalışanlar ile paylaşılmaktadır.

Uygun Pozisyonlar:  A2 Ehliyetli Sürücüler,  Pizza Yapım Elemanları,  B Ehliyetli Sürücüler, Restoren Yönetici Adayları,  Elektrik Bakım Teknisyeni,  Restoran Müdürü,  Üretim Elemanı,  Vardiya Müdürü. ( İstanbul, Ankara, Bursa, Balıkesir, İzmir, Yalova, Bilecik, Antalya, Eskişehir, Mersin, Hatay, Aksaray, Niğde, Muğla, Kocaeli, Aydın)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

İnsan Kaynakları

Domino’s Pizza olarak dünyada 140.000 çalışanımız, Türkiye’de ise bugün itibariyle 380 şubemiz ve 4500’den fazla çalışanımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz il sayısını ve mevcut hizmet verdiğimiz illerdeki şube sayılarını artırmayı hedeflediğimizden, hem işe alımlarımızı hem de kariyer hareketlerimizi doğrudan artıracağımız için, işe alım araç ve yöntemlerine hem de kariyer fırsatlarına çok önem veriyoruz.

Hizmet sektöründe başarının sırrının zamanında, kaliteli ve güler yüzlü servis verebilmekten geçtiğini biliyoruz. Bunun için telefonla sipariş alan kişiden, kapıya pizza servis eden takım arkadaşlarımıza kadar herkesi dinleyen, güler yüzlü, hızlı, dinamik, çözüm odaklı kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda, bir Domino’s çalışanımızın, müşteri odaklı olmasına, başarı ve sonuç odaklı olmasına, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmasına da önem vermekteyiz.

Domino’s Pizza olarak, en lezzetli pizzaları sofralarla buluşturabilmek için kendimizle yarıştığımızdan, bunun için sürekli çalışanlarımızı geliştiriyor, ara vermeden eğitimlerine devam ediyoruz. Domino’s Pizza’da çalışmaya başlayan kişiler aldıkları eğitimler ve kazandıkları deneyimler ile kendilerini geliştirerek hem büyüyen organizasyonda yeni pozisyonlara aday oluyorlar hem de kendi restoranlarını açarak işveren olabiliyorlar. Dolayısıyla liderlerimiz sistemi bilen, restoran tecrübesi yaşamış kişiler olduğu için hizmet kalitesini de sürekli tutabiliyoruz. Domino’s Pizza çalışanlarımız, kalitenin büyüyen organizasyonda sürekliliğini etkin kılmak için eğitim-kariyer olanaklarının bu başarıda çok önemli olduğunu biliyor.

Domino’s Pizza olarak değerlerine heyecan ile bağlı, hedeflerine tutkuyla koşabilecek kişileri işe almaya özen gösteriyoruz. Çünkü bizler, sıra dışı Domino’s Pizza çalışanlarıyız.

Eğer sen de bu sıra dışı ekipte varım diyorsan hemen başvurunu gerçekleştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir