Doğuş Çay İş İlanları 2017

Doğuş Çay 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Doğuş Çay insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Doğuş Çay iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Temsilcisi, Satış Şefi, Bilgi İşlem Uzmanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, mutlu huzurlu bir iş ortamı oluşturmak, çalışanların gelişimine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkarmak ve bunu sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

DOĞUŞ ÇAY
Rize’deki 5 üretim fabrikamızda ve Ordu’daki paketleme fabrikamızda, her yıl 35.000 ton çay üretiyoruz. Lezzetini Karadeniz’den alan bu taze çaylar, yüksek teknolojiyle harmanlanıyor ve hayatı güzelleştiren anlara eşlik etmek için Türkiye’nin dört bir yanına doğru yola çıkıyor.

DOĞUŞ ŞEKER
Doğuş Şeker, 1994 yılından bugüne ISO 22000 ve ISO 9001 belgelerine sahip Gebze paketleme fabrikalarımızda, el değmeden üretiliyor.

DOĞUŞ BAHÇE
2008 yılında 70 bin metrekare alan üzerine kurulu 7500 metrekarelik fabrikada üretilmeye başlayan Doğuş Bahçe salça 2008 yılında 70 bin metrekare alan üzerine kurulu 7500 metrekarelik fabrikada üretilmeye başlamıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir