Doğtaş Mobilya İş İlanları 2017

Doğtaş Mobilya 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Doğtaş Mobilya insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Doğtaş Mobilya iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Satış Temsilcisi, Mağaza Müdürü, Montaj Elemanı, Depo ve Montaj Elemanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: secretcv.com

İş İmkanları

Personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı açık pozisyonlara kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Şirketimize yapılan tüm başvurular aday veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, hırslı, eğitime açık, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı, analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilen.

Doğtaş’ta beyaz ve mavi yaka istihdamı yapılmaktadır. Mavi yakada en az lise mezunu veya ustalık, kalfalık gibi yeterlilik belgelerine sahip adaylar; beyaz yakada ise Meslek Yüksek Okulu veya üniversite mezunu aranmaktadır.

Staj İmkanları

DOĞTAŞ A.Ş. olarak lise, meslek yüksekokulu ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanakları ile onların gelişimine destek vererek iş hayatına hazırlıyoruz. Mevcut stajyerlerimizle şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Kurumumuzda sadece resmi stajlar kabul edilmektedir; isteğe bağlı stajyer kabul edilmemektedir. Staj başvuruları şahsen ya da [email protected] adresine CV (fotoğraflı) ve resmi staj formu gönderilerek yapılmaktadır. Stajlar yaz ve kış olmak üzere iki dönemde yapılır.

Kış Dönemi (Lise Stajyerleri)
Lise staj başvuruları 01 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında bizzat şirketimiz İnsan Kaynakları bölümünde staj başvuru formu doldurularak yapılır.

Kış dönemi stajı okul dönemi olan Eylül – Haziran arasında olur.

Yaz dönemi (Meslek Yüksek Okulu / Üniversite Stajyerleri)
Meslek Yüksek Okulu / Üniversite staj başvuruları 01 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında, [email protected] adresinden alınmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir