Doğan Online İş İlanları 2017

Doğan Online 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Doğan Online insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Doğan Online iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1999 yılında kurulan Doğan Online (DOL) Türkiye’nin öncü internet şirketidir.

DOL internetteki tüm önemli iş modellerini kapsayan çözümlerin Türkiye’deki ilk ve en başarılı örneklerini bünyesinde barındıran yenilikçi ve teknolojik bir şirkettir. Bugün DOL çatısı altında her biri kendi segmentinin liderleri arasında yer alan güçlü markalar bulunmaktadır. Web portallerinden sosyal network ve e-ticaret sitelerine kadar birçok alanda hizmet sunmaktadır.

DOL sürekli gelişen internet dünyasında yeniliklere açık, öncü yapısıyla sürekli gelişmekte, yepyeni çözümler ve teknolojiler ile istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları

DOL öncü, teknolojik ve yenilikçi bir internet şirketidir. İşe alımlarda adayın pozisyonun gerektirdiği bilgi ve yetkinliklere sahip olması kadar; şirketin genel yapısıyla uyumlu olarak, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, yaratıcı, araştırmacı, çözüme odaklı, takım çalışmasına yatkın bireyler olmasına da özen gösterir.

DOL bünyesinde işe alıma yönelik testler ve mülakatlarda, pozisyona bağlı olarak genel yetenek, kişilik, mesleki bilgi, beceri ve deneyimler değerlendirmeye alınır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir