Doğan Holding İş İlanları 2017

Doğan Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Doğan Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Doğan Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Temsilcisi, Depo Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

İşe Alım ve Değerlendirme

İşe alım stratejisinin şirketlerin başarısındaki önemine inanan Doğan Holding, insan kaynağı seçiminde kişilerin eğitim, deneyim, yetkinlik, kariyer hedefleri ve beklentileri ile pozisyonun gerektirdiği özellikler ve Şirket ihtiyaçlarına göre işe alım yapmaktadır. Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen ve yeniliklere açık olan bireyleri Grup bünyesine katmaktadır.

Yetkinlik bazlı görüşmeler sonucunda belirlenen adaylar kişilik envanteri çalışmalarıyla da değerlendirilmekte olup görüşmeler sonuncunda göreve en doğru aday belirlenir.

Ücretlendirme, Yan Haklar ve Tazminat Uygulamaları

Piyasa koşulları ve Şirket içi dengeler çerçevesinde, “eşit işe eşit ücret” prensibinin benimsendiği Doğan Holding ücret politikasında ücret kademeleri, piyasa eğilimlerine ve performansa bağlı olarak belirlenmekte ve güncellenmektedir. Yıllık ücret artışı, Holding Yürütme Komitesi Başkanı’nın onayı ile işverenin gerekli gördüğü dönemlerde ve oranlarda belirlenerek ücretlere yansıtılır. Ücret politikasına ilaveten tüm çalışanlara unvanları doğrultusunda bazı yan hak paketleri sunulmaktadır.

Çalışanlarımızın özel sağlık sigortaları bulunmakta olup kurumlarımızda yer alan iş yeri hekimleri ve yardımcı sağlık personeli insan kaynakları birimlerimizle sürekli olarak bağlantı içinde çalışan sağlığının en üst düzeyde denetler. Periyodik aşılama, göz kontrolü gibi kanuni uygulamalar atlanmadan ivedilikle yerine getirilir.

Doğan Holding Hakkında

Doğan Şirketler Grubu, 55 yıla varan birikimi ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sergilediği dinamizmi ile ülke ekonomisinin lokomotif güçlerinden biridir.

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş iş dünyasına ilk adımlarını, Onursal Başkan Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile atmıştır. Bugün Grup şirketleri, faaliyette bulundukları medya, enerji ve perakende sektörleri başta olmak üzere sanayi, gayrimenkul pazarlama, turizm ve finansal hizmetler alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenmektedir.

Esnek yönetim yapılarıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Grup şirketleri, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Doğan Grubu’nun, bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerler, iş dünyasındaki diğer kurumlara da örnek teşkil etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir