Ditaş İş İlanları 2017

Ditaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ditaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ditaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: ÜRETİM PLANLAMA UZMANI, Üretim Planlama Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. olarak tüm faaliyet, ürün ve hizmetlerimizde çevreye karşı yasal sorumluluklarımızı ve sektörümüz gereği tabi olduğumuz şartnameleri yerine getirmenin yanı sıra, çevre etkilerimizin giderek azaltılması ve çevre performansımızın sürekli iyileştirilmesi için gerekli araştırma ve çalışmaları gönüllü olarak yürütmeyi ve bu amaçtaki çalışmaları desteklemeyi taahhüt ediyoruz.

DİTAŞ, aralarında dünyanın en büyük OE rot üreticilerinin de bulunduğu Türkiye pazarında yüksek kaliteli ürünleri, entegre tesisleri ve tecrübesi sayesinde yıllardır liderliğini korumaktadır. Dünya pazarlarında ise hem orijinal ürün tedarikçisi ve hem de yenileme pazarında bilinen bir marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Türkiye’de ticari araç imalatçılarının rot talebinin % 80’nini, binek araçlarının da % 15’ni karşılamaktadır. Yenileme pazarında da % 25 paya sahiptir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir