Dirinler Makina İş İlanları 2017

Dirinler Makina 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Dirinler Makina insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Dirinler Makina iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Bilgisayar Mühendisi, Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Dirinler Şirketler Grubu, 1952 yılından itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren bir aile kuruluşudur. Grubun bünyesinde makina ve ürün imalatının yapıldığı dört fabrika ile birlikte bir pazarlama firması, şirketler grubunun ihracat ve ithalat işlerini organize eden bir dış ticaret firması bulunmaktadır. 2010 tarihinde gruba en son katılan firma ise grubun turizm ve liman işletmeciliği firmasıdır.

Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 1952 yılında İzmir’de kurulmuştur. Şu anda 12.000 m2’si kapalı, toplam 24.000 m2 alan üzerinde 25 ton ile 250 ton kapasiteler arasında C tipi Eksantrik Presler, 160 ton ile 1000 ton kapasiteler arasında H tipi Eksantrik Presler, 60 ton ile 160 ton kapasiteler arasında C tipi Hidrolik Presler, 250 ton ile 500 ton kapasiteler arasında H tipi Hidrolik Presler üretilmektedir. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan, kemik eklemli form pres üretimi de tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Üretimini yaptığımız presler ile başlıca; dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme vs. işlemleri yapılmaktadır.

Dirinler Mesleki Eğitim Şubesi, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (İAOSB) “Mesleki Eğitim Merkezleri”ne bağlı olarak kurulmuştur. MEB’den onay alınarak 17 Eylül 2011’de eğitim hizmetine başlayan Dirinler Mesleki Eğitim Şubesi, 24 öğrenci ile açılmıştır. Dirinler Meslek Okulu’na aday çırak olarak başlayan öğrenciler 3 yıllık bir eğitim-öğretim döneminden sonra kalfalık için sınava girmektedirler. “Bilgisayarlı Makina İmalatı” bölümündeki mesleki derslerin yanı sıra Türkçe ve matematik dersleri de görülmektedir. Kurum eğitim ve öğretimine 39 öğrenciyle devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir