Dinçsa İlaç İş İlanları 2017

Dinçsa İlaç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Dinçsa İlaç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Dinçsa İlaç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: 

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesisimiz Eylül 1998 yılında işletmeye alınmış, Mayıs 1999 yılı itibariyle de üretim iznini alarak faaliyetlerine başlamıştır.

7000 m2 açık alan üzerinde 3000 m2 (1000 m2 * 3) kapalı alana sahip olan tesis, gerek Organize Sanayi Bölgesi sınırları içinde yeralması, gerek çevre karayolu bağlantılarına yakın olması nedeniyle çabuk ulaşılabilirlik avantajını elinde tutmaktadır.

En güncel tekniklerle, etkili ve kaliteli ilaç üretimi için tüm altyapıya sahip tesisimiz, Türk İlaç Sanayi’nin önde gelen kuruluşları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Tesisimizin inşaat aşamasında, hijyeni tam sağlayacak ve üretim kapasitesini olumlu etkileyecek tüm şartlar düşünülmüştür.

Tesisimizde, camlar yeterli ışıklandırma sağlayacak şekilde tasarlanmış olmakla birlikte, bazı ilaç hammaddelerinin imalat sırasında ışıktan etkilenebileceği düşünülerek bal renginde ve reflekte olarak uygulanmıştır.

Aydınlatma aparatları tavan ile sıfır kotda olup, tüm makine bağlantıları temizliği korumak açısından tavandan paslanmaz çelik borularla sağlanmıştır. Tavanlar epoksi boya, partikül vermeyecek ve partikül tutmayacak, yuvarlak köşeler şeklinde inşa edilmiştir.

Duvarlar ve yerler mikroorganizma çoğalmasını ve yayılmasını önleyecek şekilde PVC kaplama olarak dizayn edilmiş ve yine yuvarlak köşeler şeklinde inşa edilmiştir. Alanlar değişikliğe imkan verebilecek, minimum ek ve birleşme yerlerine sahiptir.Böylelikle sanitasyon ve GMP kuralları en üst seviyede sağlanmış, üstün bir hijyen kontrolü yaratılmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir