DİMER Mermer İş İlanları 2017

DİMER Mermer 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

DİMER Mermer insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda DİMER Mermer iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında  uygun pozisyonlara alımlar yapılmaktadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

DİMER, Maden ve Mermer sahaları aramak ve bu alanlarda üretim yapmak amacıyla 1988 yılında Diyarbakır’da kuruldu. 1997 yılına kadar şirketin toplam çalışan sayısı 30 civarındaydı ve şirket iki ocak ile bir yönetim ofisinden ibaretti. Ocaklarda sadece blok mermer üretimi yapılıyordu. 2000 yılına gelindiğinde, ocak sayısı üçe yükselmiş, Diyarbakır Organize Sanayi sitesinde ilk fabrika kurulmuş, çalışan sayısı ise 100’ü bulmuştu. Artık ürünler sadece blok halinde değil işlenmiş olarak da pazarlanıyordu. Bu arada şirket dış pazarlara da açılmıştı.

Bugün çalışan sayısı 450’ye ulaşmış olan DİMER MERMER, sektörün lider firmaları arasındaki seçkin yerini her yıl daha da güçlendirerek sürdürmektedir. DİMER, Diyarbakır’dan sonra Adıyaman’ın da mermer ili olmasına öncülük etmiş olmaktan ayrı bir gurur duyar. Bu arada, Akdeniz mermerlerini işlemek amacı ile Mersin’de yeni bir fabrika kurmak için çalışmalarına devam etmektedir.

DİMER ve MERMER
1985 yılında açtığı İlk ocağında ürettiği mermerleri Orient Pink adıyla pazarladı. Büyük beğeni toplayan Orient Pink, aynı zamanda Maden İşleri Genel Müdürlüğü kayıtlarına göre Diyarbakır’ın ilk tescilli mermeri oldu. 2000 yılından itibaren DİMER Mermer, sadece ürün yelpazesini değil, ihracat yelpazesini de genişletmeye başladı. 2008 yılında ise aralarında İtalya, Yunanistan, Çin ve Tayvan’ın da bulunduğu dünyanın 60’a yakın ülkesine ihracat gerçekleştirir duruma geldi.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir