Dia Holding İş İlanları 2017

Dia Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Dia Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Dia Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satınalma Mühendisi, Sağlık Personeli, Elektrik Elektronik Mühendisi, Personel Memuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım

İşe alım süreci, işgücü gereksinimleri doğrultusunda Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından yürütülür.
Tüm görevlerle ilgili yetki ve sorumluluklar ve her pozisyona uygun personel profilleri ve göreve uygunluk için kriterler Görev Tanımlarında belirtilmiştir. Personel seçimi yapılırken ilgili pozisyon için yapılmış bu tanımlar göz önünde tutulur.

Oryantasyon

İşe yeni başlayan personelimizin, firma kültürüne ve işe kısa sürede uyum göstermesi için yapılan faaliyetler oryantasyon programının konusunu oluşturur. “Oryantasyon Programı”nın amacı, yeni çalışanın işe alışma dönemini ve DİA Holding’e adaptasyonunu sistematik bir planlama ile gerçekleştirmekti

Eğitim ve Geliştirme

Çalışanların İş Tanımları’na dayalı olarak mevcut ve ileride duyulabilecek eğitimleri ve çalışanların var olan işleri en iyi şekilde yapmaları ve ileride düşünülen görevlere hazır olmaları için gereklilikleri belirlemek amacı ile Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından eğitim ihtiyaçları saptanır. İhtiyacın saptanmasında ana prensip, bir görevi yapan personelin sahip olması gereken bilgi, beceri ve tutumlar ile sahip olduğu nitelikler arasındaki farkın belirlenmesidir.

Performans Değerlendirme

Performans değerlendirmesi, çalışanlarımızın kendi başarı hedeflerinin yön ve düzeyini belirlemesi ve belirtmesi konusunda fırsat yaratmak, beklentilerinin belirlenerek kuruma bağlılıklarının artırılmasını sağlamak ve motivasyonlarını artırarak işgücü verimliliğinin artmasına yardımcı olmak, eğitim ve geliştirme program ihtiyaçlarının belirlenmesine temel oluşturmak ve kariyer (terfi, atama) planlamasına katkıda bulunmak amacı ile yapılır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir