DHL Express İş İlanları 2017

DHL Express 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

DHL Express insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda DHL Express iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Yetkilisi, Stajyer, Hava Operasyon Elemanı, Kurye, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Size uygun pozisyonu bulabilir ve ekibimize katılabilirsiniz
DHL iş arayın. Biz başvurunuzu almak için sabırsızlanıyoruz.

DHL tüm dünyada farklı seviyelerde çok çeşitli kariyer imkanları sunmaktadır. Çalışan olarak, başarılı ekip çalışması ile kendinizi kişisel ve mesleki açıdan geliştirme olanağı bulacaksınız. Birlikte gerçekten gurur duyacağımız bir şirket yaratmaktayız.

DHL’deki kariyer olanaklarını araştırabilir ve kendinize uygun pozisyonları bulabilirsiniz.

Yeni zorluklarla tanışarak gelişin

Dünyanın lider lojistik şirketi olarak bizler, dünyanın her yerinde fırsatlarla dolu, ilgi çekici birçok iş imkanı sunmaktayız. Çalışanlarımızı çeşitli eğitim olanakları ile potansiyellerini gerçekleştirmeleri ve sınırlarının ötesine geçebilmeleri için cesaretlendirmekteyiz.

Online eğitim portalımız, mylearningworld.net üzerinde yer alan, dil kursları, kişisel gelişim eğitimleri, yönetim teknikleri ve diğer birçok önemli konuyu kapsayan geniş ölçekli profesyonel gelişim programlarından faydalanabilirsiniz.

Performans yönetim sistemimiz, motiv8, potansiyelinizi keşfetmeniz, performansınızı değerlendirmemiz ve kariyer gelişiminizi sizinle birlikte planlamamız için bize yardımcı olur.

DHL Hakkında

DHL, dünya çapında 220 ülke ve bölgede faaliyet gösteriyor ve bu daha ziyade onu dünyanın uluslararası bir şirketi yapıyor. 315.000 çalışanı aşan bir işgücü ile, neredeyse lojistik ihtiyaçların sonsuz sayıda çözümünü sunuyor.

DHL dünya çapında önde gelen mektup ve lojistik grubu Deutsche Post DHL‘in bir parçasıdır ve üç bölümü kapsar: DHL Express, DHL Global Forwarding, Yük ve DHL Tedarik Zinciri.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir