Detaysoft İş İlanları 2017

Detaysoft 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Detaysoft insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Detaysoft iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Türkiye’nin en büyük üç SAP çözüm ortağından biri olan Detaysoft , %100 Türk sermayesi ile 1999 yılında kurulmuştur. Detaysoft kurulduğu günden bu yana sürekli inovasyon vizyonu ile hizmet portföyünü geliştirerek Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından birisi olmayı başarmıştır ve en büyük 10 danışmanlık firması arasındadır. Şirketimiz, Turquality destek programı kapsamında, bilişim alanında 1. grup danışman firmalar arasındadır.

İstanbul, Sivas ve Elazığ ofislerinden yaklaşık 300 çalışanı ile faaliyetlerine devam eden Detaysoft, Alman yazılım firması olan SAP’nin geliştirdiği teknolojileri müşterilerine sunmakla birlikte kendi AR-GE merkezinde Türkiye pazarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği çözümleri de portföyüne eklemiştir.

SAP alanında iş çözümleri, veri tabanı ve teknoloji, analitik, bulut ve mobil çözümler sunan Detaysoft, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sahip olduğu iş ortaklarının sayısını günden güne artırdı. Şirketimiz yaklaşık 20 farklı sektörden 200’den fazla iş ortağına sahiptir ve 600’den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz SAP United VARs Türkiye temsilcisidir ve 2013 yılında pazarlama alanında uluslararası SAP iş Ortakları mükemmelliyet ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Detaysoft aynı yıl Türkiye’nin en çok bulut tabanlı SAP projesi tamamlayan iş ortağı olmayı da başarmıştır. Detaysoft danışmanlığında gerçekleştirilen “Üstünberk Holding ERP Dönüşüm Projesi” Türkiye birinciliğini kazanmanın yanı sıra, 2015 yılında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika kıtalarından yüzlerce önemli projenin katıldığı SAP EMEA Quality Awards platformunda da Bronz Ödülü almaya hak kazanmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir