Desmer Güvenlik İş İlanları 2017

Desmer Güvenlik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Desmer Güvenlik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Desmer Güvenlik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Şirketimiz, 07.08.2008 tarihinde kıymetli mal ve para nakli ile diğer özel güvenlik hizmetlerini vermek üzere 5188 sayılı yasa kapsamında kurulmuştur.

Şirketimiz kuruluş aşamasında 16 İlde bulunan nakit merkezlerini yaptığı yatırımlar ile kısa sürede arttırmış, teknolojik alt yapısı ile de hizmet kalitesini kusursuzlaştırmıştır. Kıymetli mal taşıma hizmetlerine ilave olarak Elektronik Güvenlik Birimi, 2010 yılı son çeyreğinde 10.000 abone kapasitesiyle hizmet vermeye başlamıştır. Desmer Güvenlik A.Ş. bugün Türkiye genelinde 39 nakit merkezi, 200’ü aşkın zırhlı araç ve 1.000 aşkın personel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Kıymetli Mal ve Para Taşımacılığı, Özel Güvenlik ve Para İşleme Hizmetlerimizde; eğitimli personel kadromuz ile kanunlara, mevzuatlara, yönetmeliklere uygun, müşteri taleplerinin üzerinde hizmet sunmak ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamak temel politikamızdır.

Misyonumuz

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile toplum güvenliğini, iş sağlığını, bize emanet edilen nakit ve malların emniyetini ön planda tutan, yönetim sistemlerini sürekli iyileştiren ve bu sayede bankacılık sektöründe aranan bir kuruluş olmak amacımızdır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir