Desa Deri İş İlanları 2017

Desa Deri 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Desa Deri insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Desa Deri iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Görsel Düzenleme Yöneticisi, Satış Danışmanı, Tekstil Üretim Sorumlusu, Modelist, Müdür Yardımcısı, Yazılım Uzmanı, Prova Mankeni, Kalite Kontrol Sorumlusu, Tasarımcı – Konfeksiyon, Deri Mühendisi, Müşteri Temsilcisi / İngilizce, Sap Co Modül Uzmanı, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1970’lerin başında eczacılık fakültesinde öğrenciyken iş kurma çalışmaları yapan Melih Çelet, ticaret odasına gelen mal sipariş taleplerini değerlendirir. Deri çanta temin etmek isteyen ABD’li bir firma ile bağlantı kuran Çelet, firmanın istediği numuneyi bir gecede Kapalıçarşı’da fason olarak ürettirir. Fiyat teklifi, çok yüksek olmasına rağmen Çelet ‘in girişimci ruhu ABD’li temsilciyi oldukça etkilemiştir. Melih Bey’in, temsilciden işin inceliklerini öğrenmesi ve birlikte çalışma teklifi almasıyla da DESA serüveni başlar.

1972 yılında bayan çantası üreterek işe başlayan DESA’nın Türk tüketicisi ile buluştuğu ilk mağazası 1973 yılında Erenköy’de açılır ve Türk tüketicisi ilk defa omuzdan askılı bayan çantası ile tanışır.

1980’li yıllarda globalleşme yolunda attığı önemli adımlar DESA’yı dünyadaki büyük firmalar için üretim yapan başarılı bir tedarikçi haline getirir. 1986 yılında New York’ta açılan DESA ofisi gibi global ölçekli girişimler sonucunda marka, ABD, Avrupa ülkeleri ve İngiltere’de tanınan ve bu ülkelere ihracat yapan bir isim haline gelir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir