Denso Otomotiv İş İlanları 2017

Denso Otomotiv 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Denso Otomotiv insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Denso Otomotiv iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Üretim Operatörü, Bakım Teknisyeni, Kalıp Bakım Teknisyeni, İnsan Kaynakları Stajyeri

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Başvurularınızı [email protected] adresine yapabilirsiniz.

Kariyer

“Daha iyi bir dünya için, birlikte yaratılan değerlerle insanların mutluluğuna katkı sağlamak” misyonuyla DENSO, herşeyden önce “Güvenilir” bir şirket olmayı amaçlamaktadır.

DENSO şirketler grubu olarak sahip olduğumuz rekabet ve ilerleme gücümüzün kaynağı, 1949 yılından günümüze süregelen deneyimlerle edinilen köklü inanç ve değerlerimizden beslenen prensiplerimizdir. Bizi biz yapan inanç ve prensiplerimizin devamlılığını sağlayan ise değerli çalışanlarımızdır. Uzun yıllar sonrasında ortak yaşanmışlıklarla edindiğimiz, bizlere ışık tutan bilgi ve tecrübelerimizin aramıza katılan yeni çalışanlarca benimsenip sentezlenmesi ile hızla değişen dünya şartlarında herzaman biradım önde olmaya önem vermekteyiz. Bu sepeple, alanımızdaki liderlik vasfımızı sürdürebilmemizi sağlayacak yetenekli adayları istihdam ederek , onların üretim ve gelişimlerini destekleyecek faaliyetler organize etmeye özen göstermekteyiz.

Birlikle ilerlemeyi hedeflediğimiz kariyer yolunda, şirket felsefemizi ortaya koyan ve “DENSO Ruhu” olarak benimsediğimiz temel değerlerimiz “İlerigörüşlülük, Güvenilirlik ve İşbirliği”dir.

“DENSO “Önce Güvenlik” ilkesi ile insana verdiği değeri herşeyin üstünde tutarak çalışanları için güvenli bir iş ortamı sunmaktadır.”

Denso Otomotiv Hakkında

DENSO Otomotiv Parçaları Sanayi A.Ş.; Temmuz 2002 tarihinde kurulmuş olup, müşterilerine üretim ve satış hizmeti sunmaktadır. Güçlü büyüme iradesine sahip orta ölçekli bir işletmedir. Ürünlerine yönelik artan üretim taleplerini karşılayabilmek için Ağustos 2007’de şirket yeni binasına taşınmıştır.

DENSO Türkiye; ısıtma havalandırma, iklimleme ünitesi (HVAC), motor soğutma modülü (ECM), radyatör, fan, hortum ve boru üretimini Türkiye’nin önde gelen otomobil üreticileri için gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz, DENSO’nun mükemmel ürün ve özel hizmet anlayışını Türkiye’deki üretimiyle sürdürmektedir. Sağladığımız uzun süreli müşteri memnuniyeti ile bölgesel ekonomi ve topluma verdiğimiz katkı bizleri mutlu etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir