Deniz Yatırım İş İlanları 2017

Deniz Yatırım 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Deniz Yatırım insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Deniz Yatırım iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Finansal Danışman, BES Lisanslı Finansal Danışman, Şubeler Sigorta Yöneticisi, Sales Trainee, Acente Satış Temsilcisi, Satış Yöneticisi, Eğitim Uzmanı, Kıdem Yazılım Uzmanı, Destek Sorumlusu, Kurumsal Projeler Banka Satış Temsilcisi, İnsan Kaynakları Yetkilisi, Kurumsal Projeler Satış Temsilcisi, Acente Satış Temsilcisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: yenibiris.com

Farklı Bir Liman…

1998 Ocak ayında DenizBank bünyesinde kurulan DenizYatırımın misyonu, stratejik ve finansal analiziyle müşterilerin yatırımlarına değer katmanın yanında kurumsal finansmanda tercih edilen aracı kurum hedefini korumaktadır.

DenizYatırım, Tüm Yatırımcıların Demir Atmak İsteyecekleri Bir Liman…

DenizYatırım’a hoşgeldiniz…

1998 Ocak ayında DenizBank bünyesinde kurulan DenizYatırımın misyonu, stratejik ve finansal analiziyle müşterilerin yatırımlarına değer katmanın yanında kurumsal finansmanda tercih edilen aracı kurum hedefini korumaktadır.
308 DenizBank şubesindeki 118 seans odası ile tüm faaliyet ve yetki belgelerine sahip olan kurumumuz, 2001 yılından itibaren internet üzerinden yaptığı hisse senetleri alım_satımlarının yanında Hazine Bonusu / Devlet Tahvili alım_satımı, Repo İşlemleri, Yatırım Fonları Aracılığı ve Özel Pörtföy yönetimindeki 7 adet fonuyla değerli yatırımcılarımıza hizmet vermektedir.

DenizYatırım olarak sizi, başarımızı borçlu olduğumuz, finans sektörünün yetenekli finanscılarımızdan oluşmuş dinamik, genç ve deneyimli kadromuza katılmaya çağırıyoruz. Bu sayfalarda DenizYatırım’ın yeni ufuklara yelken açmak isteyen nitelikli bankacılar ve yeni mezunlar için sunduğu kariyer olanakları hakkında detaylı bilgi sahibi olucaksınız.

Kariyer Hedeflerinizi DenizYatırımda olmanın ayrıcalığını yaşayarak gerçekleştirin !

Sosyal Olanaklar

Çalışanlarımız, Kendini Hep Bir Adım Önde Hissediyor…

Kişisel Gelişim

DenizYatırım olarak çalışanlarımız gelişimine özel bir önem veriyoruz. Kurumumuzada çalışanlarımıza, mesleki ve kişisel konularda sürekli gelişme imkanı tanıyarak onların yetkinliklerini sürekli olarak geliştirmeye çalışıyoruz.
Belirtmemiz gerekir ki bu anlayışın bir sonucu olarak çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini sağlamak amacıyla DenizBank Eğitim Merkezimiz faaliyet göstermektedir.

Terfi Olanakları

DenizYatırım olarak performansa dayalı ücret ve terfi sistemini benimsiyoruz ve bireysel performanstan çok takım performansına önem veriyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımıza yılda iki kez kariyer yollarında yeni adımlar atabilme fırsatı sunuyoruz.

Sosyal Olanaklar

DenizYatırım olarak çalışanlarımıza ve ailelerine özel sağlık sigortası hizmeti sunuyoruz. Yanısıra çalışanlarımız için servis hizmetimiz ve öğle yemeği uygulamalarımız bulunmaktadır.

DenizYatırım Ailesi

DenizYatırım çalışanları DenizClub ’ın düzenlediği çeşitli organizasyonlarla bir aile olmanın keyfini yaşıyor.

1998 ’den bu yana düzenlediğimiz çeşitli organizasyonlarla (Geleneksel DenizBank Bowling Turnuvası, çeşitli doğa gezileri, tiyatrolar, açıkhava konserleri, futbol maçları, tekne gezileri vb.) çalışanlarımızın moral düzeyinin yüksek olması için çaba gösteriyoruz.

İşe Alım

DenizYatırım ’da çalışma ayrıcalığını çeşitli yetiştirme programlarıyla yeni mezunlara ve öğrencilere sağladığımız gibi, sürekli gelişimimiz ve yeniden yapılanmamız nedeniyle oluşan görevler için de Finans Sektörü’nde deneyimli adayları istihdam etmekteyiz.

DenizYatırım olarak üniversite öğrencilerine staj olanağı tanıyoruz. Sermaye piyasası ve araçlarını uygulayarak, yerinde öğrenmek için staj yapmak istediğiniz şubelere giderek ya da internet üzerinden başvuru formumuzu doldurmanız sizi değerlendirmeye almamız için yeterli olacaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir