Demirer Kablo İş İlanları 2017

Demirer Kablo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Demirer Kablo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Demirer Kablo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Armağan Demirer, Bozüyük’te en modern teknolojiyle orta ve yüksek gerilim kabloları üreten Demirer Kablo fabrikasını kurdu. Eş zamanlı olarak Anka ve Demirer Kablo’nun satış teşkilatı olarak Demtaş A.Ş. kuruldu. Aynı dönemlerde, Armağan Demirer,  RPT Renkli Pres Tuğlaları, Nobsan Sentez Ürünleri, Diplomat Çakmak San. ve Sterlimat Raf San. A.Ş.’nin de Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütüyordu.

Bu arada da Armağan Demirer 1953 yılından beri plastik sektöründe pek çok ürünü ile tanınan Delta Plastik End. A.Ş.’nin hisselerini satın alarak Demirer Holding A.Ş. bünyesine ekledi.

1984 – 1985 yıllarında ki ekonomik kriz sonucunda  Demirer Kablo ve Anka Kablo’nun çoğunluk hisselerini Saudi Cable Company firmasına devretti. Armağan Demirer, bu tarihten itibaren Mass Kablo Grubunun Murahhas Üyeliğine atandı. Bu müddet zarfında Mass Kablo, metalik ve optik fiber telekom kablolarında uzmanlaşan Kavel Kablo’yu da bünyelerine katarak büyümeye devam etti.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir