Deichmann İş İlanları 2017

Deichmann 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Deichmann insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Deichmann iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Satış Danışmanı, Ön Büro Asistanı ( İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Kocaeli, Muğla, Elazığ )

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Secretcv.com

Uluslararası alandaki büyümemiz sayesinde bu pazar konumunu aralıksız olarak genişletiyoruz. Uygun fiyata iyi bir kaliteye sahip şık ayakkabılar bu müşteri hizmeti vizyonunu dünya çapında doğrudan gerçekleştirilen alım, düz hiyerarşiler, ekip çalışması ve insan odaklı bir şirket kültürü sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Biz daima modern ve büyümeye odaklı bir şirkette çalışmayı seven, yüksek motivasyonlu, performans odaklı insanlar arıyoruz ve sizin de başvurunuzu almaktan ötürü çok sevineceğiz.

Deichmann Hakkında

Tüm yaş grupları için rakipsiz fiyat, kaliteli ve şık ayakkabılar ilkesi ile Deichmann, Almanya’da ve yurt dışında kendine özgü bir yer edindi. Bu başarının sebebi ise bir sır değil… Mağaza sayısının hayli yüksek olması sayesinde sektörde eşsiz bir sipariş miktarı ortaya çıkaran Deichmann, böylece müşterilerine rekabeti zorlaştıran fiyat avantajları sunabiliyor. Deichmann Grubu 2013 yılında dünya çapında 167 milyondan daha fazla çift ayakkabı satarak başarılı bir çalışmaya imza attı.

Ancak para kazanma ve büyüme Deichmann için birincil hedef değildir.

Deichmann’ın şirket politikası “Şirket İnsanlara Hizmet Etmelidir” mottosu altında toplanıyor. Bu motto ile öncelikle müşteri ve çalışan memnuniyeti ve ardından da tedarikçilerimizin mutluluğunu kast ediyoruz. Bu bakış açısı bizim için müşteri hizmeti anlayışımızın temelini oluşturuyor. Ayrıca iktisadi başarılarının yanı sıra şirketimiz üç kıtada yürüttüğü yardım projeleri ve gösterdiği destek ile sosyal platformlarda da sorumluluklarını yerine getiriyor

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir