DeFacto İş İlanları 2017

DeFacto 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

DeFacto insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda DeFacto iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre ve çalışma şekline göre değişmektedir. Mağaza için Part Time ve Full Time çalışma seçenekleri mevcuttur.

Uygun Pozisyonlar: Müşteri Danışmanı Full Time / Part Time, Teknik Destek Uzmanı, Mağaza Müdürü, İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı, Engelli Müşteri Danışmanı, Engelli Personel, Mağaza Görsel Sorumlusu, Kıdemli İç Denetim Uzmanı, Yazılım Geliştirme Yöneticisi, Elektrik-Elektronik Bakım Teknisyeni, Mimar-İç Mimar, Grafiker.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: DeFacto Mağazaları’ndan / Linkedin / Secretcv.com / Kariyer.net

Mağazalarımızda tam zamanlı ya da yarı zamanlı iş fırsatları ile ilgilenenler, mağazalarımızdaki iş başvuru formlarını doldurarak veya internet üzerinden mevcut ilanlarımıza başvuru yaparak kendilerine bir şans yaratabilirler.

Mağazacılık uygulamalarımızdan sorumlu İnsan Kaynakları Uzmanlarımız görüşmeleri yaparak, işe alım sürecini yürütmektedirler.

Yönetici Adayı Programı

2007 yılından bu yana mağazacılık Yönetici Yetiştirme Programı uyguluyoruz . Her yıl 4 program dahilinde program katılımcılarına teorik ve uygulamalı olmak üzere 4 ay süreli eğitim verilir. Eğitimler mesleki gelişim, kişisel gelişim ve yönetici gelişim olmak üzere 3 ana başlık halinde oluşturulmuştur ve bu program ile katılımcılara kariyer ve gelişim imkanı sunulmaktadır.
Program için ilan duyurusu kariyer.net üzerinden yapılır. Aranılan niteliklere uygun olan adaylar Türkiye’nin sekiz ayrı ilinde yürütülen mülakat sürecine davet edilirler. Program tanıtımının ardından bu süreçte adaylara öncelikle genel yetenek sınavı uygulanır ve barajı geçen adaylar yetkinlik bazlı mülakata alınırlar. Olumlu değerlendirilen adaylar kişilik envanteri uygulamasına tabi tutularak, pozisyonun gerektirdiği kişilik özelliklerine sahip olup olmadıkları test edilir. Başarılı değerlendirilen adaylar İstanbul Genel Müdürlük görüşmelerine dâhil olurlar. Tüm bu süreçlerde olumlu değerlendirilen adaylar için gerekli referans araştırması tamamlandıktan sonra işe alım birimi tarafından iş teklifleri yapılır ve eğitim programı açılır.

DeFacto’da Kariyer

DeFacto’nun başarısı veya başarısızlığında rol oynayan en önemli faktörün insan gücü, yani entelektüel sermaye olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla bu sermayenin en doğru kaynaklardan, en rasyonel biçimde araştırılıp seçilmesi DeFacto Seçme ve Yerleştirme Bölümünün en önemli görevidir.  Seçim sürecinin tüm aşamalarında benimsediğimiz temel felsefe, “Doğru işe doğru insan” dır.

Genel Müdürlük Kariyer

İşe alım sürecimiz merkez kadrolarımızda bir pozisyon açığı söz konusu olduğunda ilgili kariyer portalları üzerinden ilan verilmesi ile başlar. Başarıya giden yolda kişinin performans ve yetkinliklerinin en önemli faktör olduğunun bilinciyle, titiz bir seçme ve yerleştirme süreci uygulanır.
DeFacto’da çalışmak isteyen kişilerin toplumsal ve ahlaki değerlere sahip olması en temel noktadır. Amacımız kurumsal değerlerimizi ve vizyonumuzu paylaşacak takım arkadaşlarımızla beraber DeFacto’yu geleceğe taşımaktır.

MT (Management Trainee) Programı
İşe alım sürecimiz merkez kadrolarımızda bir pozisyon açığı söz konusu olduğunda ilgili kariyer portalları üzerinden ilan verilmesi ile başlar. Başarıya giden yolda kişinin performans ve yetkinliklerinin en önemli faktör olduğunun bilinciyle, titiz bir seçme ve yerleştirme süreci uygulanır. DeFacto’da çalışmak isteyen kişilerin toplumsal ve ahlaki değerlere sahip olması en temel noktadır. Amacımız kurumsal değerlerimizi ve vizyonumuzu paylaşacak takım arkadaşlarımızla beraber DeFacto’yu geleceğe taşımaktır.

MT Programının temel amacı, kariyerine perakende sektöründe başlamak isteyen genç yetenekleri keşfetmek ve geleceğin perakendecilerini yetiştirmektir. Programa katılan kişilerin dört aylık bir eğitim sürecinin ardından merkez başlangıç seviyesi kadrolara atamaları gerçekleştirilir.

Seçme ve Yerleştirme Süreci 
Kadro ihtiyaçları doğrultusunda verilmiş olan ilanlara gelen başvurular ve direkt ulaşan özgeçmişler ilk olarak İnsan Kaynakları Departmanı tarafından özenli ve titiz bir şekilde incelenir. Pozisyon ile uyumlu olanlar mülakata davet  edilir. Mülakata davet edilmiş olan aday ile yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakat gerçekleştirilir. Genel yetenek ve mesleki yetenek testleri gibi çeşitli değerlendirme araçları da kullanılmaktadır. Pozisyon yetkinliklerine göre bir değerlendirme yapılarak Departman Müdürü ile olumlu değerlendirilen adaylar paylaşılır. Sürecin sonraki aşamaları kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamalarıdır. Bu uygulamalarda temel amaç adayların güçlü ve gelişime açık yönlerinin tarafsız bir şekilde saptanmasıdır.

Tüm bu süreçlerde olumlu değerlendirilen adaylar için gerekli referans araştırması tamamlandıktan sonra İşe Alım birimi tarafından adaya iş teklifi yapılır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir