Danone İş İlanları 2017

Danone 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Danone insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Danone iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ, DİYETİSYEN ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ, Tanıtım Sorumlusu, Uzun Dönem Satınalma Stajyeri, Ücretlendirme Uzmanı ( Sakarya, Eskişehir, Samsun, Antalya, Konya, İstanbul, Ankara, Zonguldak, Denizli, Gaziantep )

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci

Seçme ve yerleştirme yaparken temel amacımız; Danone’ye özgü değerlerimizi benimseyip onlara sahip çıkacak kişileri şirketimize kazandırmaktır. Bu kapsamda tüm işe alım görüşmelerimizi, değerlerimizin davranışlara yansıtıldığı yetkinlik modelimiz çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

Bu yetkinlik modelimiz çerçevesinde iddialı bir geleceğe bağlı (C – Committed), öğrenmeye ve paylaşmaya açık (O – Open), sonuçlara hızlı ulaşmak için harekete geçen (D – Doer), bunu yaparken kendini yetkili (E – Empowered ) hisseden ve yetkilendiren çalışanları aramıza katmayı hedefliyoruz.

İşe alım sürecinde gerekli pozisyonlarda ingilizce testleri kullanıyor, aşamalı mülakatlar yapıyor; kişilik envanteri uyguluyoruz.

Kariyer yolunuzda stajlarınız sonrası nasıl bir iş yapacak olursanız olun, Danone’de staj yapmak, öğrenciler veya yeni mezunlar için bilgilendirici bir deneyimdir. Danone olarak, çalışma hayatına bizimle başlayan stajyerlerimiz, performansları ve mevcut iş olanakları doğrultusunda işe alım sürecinde öncelik kazanmaktadır. Her yıl kış döneminde yarı zamanlı, yaz döneminde tam zamanlı olarak stajyer alımlarımızı ilanlar aracılığı ile yapmaktayız.

Danone Web sayfalarından iş başvurusu yapılabileceği gibi iş ilanlarımız detaylı olarak görülebilir. Başvurulan pozisyonla yetkinliklerin örtüşmesi durumunda doğrudan irtibata geçilecektir.

İK Direktörünün mesajı

Danone, çok onurlu ve azimli bir hedef olarak gıda ve içecek yoluyla ulaşabildiği en yüksek sayıda insana sağlık ulaştırmayı belirlemiştir. Bu hedefe doğru ilerlemek her bir Danonelinin adanmışlığına ve bu misyondan duyduğu haklı gurura bağlıdır. Biz Danone’nin geleceğini, bu şekilde, hep birlikte yaratıyoruz.

Danone ekonomik gelişimi sosyal gelişmenin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ederek, tüm Danonelileri Danone’nin değerleriyle aynı çizgide olması gereken davranışlarından sorumlu tutar. İşte bu nedenledir ki, “Danone Yolu” güven markası olmayı ticari marka olmanın üzerinde tutar.

Danone Yolu, çeşitlilikten zenginlik doğacağının farkında olmaktır, Danonelilerin iş güvenliği ve çalışma ortamlarının iyileştirilmesi ile ilgili sorumluluk üstlenmektir, sosyal diyaloğu yüceltmektir, Danonelilerin kişisel gelişimini işin gelişmesi ve kültürün kendine has tarzının yaygınlaşması için vazgeçilmez bir araç olarak görmektir, potansiyellerinin en tepesine ulaşmaları için uygun ortam yaratmayı ve Danoneyi “gelişmek için eşsiz yer” haline getirmeyi görev edinmektir.

Ve işte bu nedenledir ki, Danoneliler her zaman şirketimizin merkezinde konumlanmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir