Dalgakıran Makina İş İlanları 2017

Dalgakıran Makina 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Dalgakıran Makina insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Dalgakıran Makina iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: İhracat Bölge Müdürü, Yedek Parça Satış Sorumlusu, Kalite Müdürü, Elektrik Elektronik Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Dalgakıran Kompresör, 1965 yılında İstanbul Karaköy’de 25 m2 alan üzerine kuruldu. Türkiye’nin en büyük endüstriyel kompresör üreticisi ve ihracatçısı olan firma bugüne kadar yaptığı yeni yatırımları ile bugün toplamda 25.000 m2 kapalı alana sahip, birbirine entegre üç fabrika ile İstanbul Sancaktepe’de üretimini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Dinamik kadrosu ile küreselleşen pazarda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren Dalgakıran Kompresör, yurtiçinde kendi organizasyonu ve distribütör ağı ile ülke çapında Türk Sanayisine hizmet etmektedir.

Dalgakıran, sürekli gelişen teknolojisi, yüksek performanslı ürünleri ve sınırsız müşteri memnuniyeti ile dünya’da basınçlı hava sektöründe öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda üretiminin % 70’ini 100’ün üzerinde ülkeye ihraç eden Dalgakıran, yurtdışında ayrıca Rusya, Ukrayna ve Almanya’da kendi şirketleri ile hizmet vermektedir. Firma farklı lokasyonlarda satış ve dağıtım kanallarına sahip olup,ulaşılması en güç bölgelere dahi geniş servis ağı ile hizmetini sürdürmektedir. Yurtdışına sektöründe gerçek anlamda marka olarak açılan ve buna yönelik stratejiler uygulayan Dalgakıran’ın hedefi dünyadaki ilk 5 kompresör üreticilerinden biri olmaktır.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir