D-Smart İş İlanları 2017

D-Smart 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

D-Smart insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda D-Smart iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Süreç Yönetimi Müdürü, Network Operasyon Uzmanı, Tekniker, Kurulumcu

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Dsmart Hakkında

Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştiren D-Smart, tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil 12 farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 73’ü HD tam 500 kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini sunmaktadır.

Dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan Smile markası ile bir araya gelmiştir. 2012 Mayıs ayında D-Smart, internet hizmetlerini D-Smart Net, 2014 yılı sonrasında ise D-Smart İnternet markasıyla sunmaya başlamıştır.

D-Smart bu değişiklikler ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır.  D-Smart, Türkiye’de ikili oyun yani TV + internet hizmetini bir arada ve tek faturada sunan ilk DTH platformudur.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir