Çukurova Holding İş İlanları 2017

Çukurova Grubu 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Çukurova Grubu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çukurova Grubu iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1923 yılında, Tarsus’ta bir dokuma fabrikası olarak kurulan Çukurova, hızla büyüyerek, dokuma ve inşaat makinaları üretimi başta olmak üzere endüstriyel faaliyet gösteren bir şirketler grubu haline gelmiştir. Geleneksel faaliyet alanı olan endüstri sektöründe güçlü bir mirasa sahip olan Çukurova Grubu, bu alandaki çalışmalarına her zaman büyük önem vermiştir. Gelişim sürecini başarıyla tamamlayan Grup, iddialı stratejik hedeflerini gerçekleştirmek için faaliyet alanını genişletme kararı almıştır. Çukurova Grubu, tüm girişimlerine, gücünü gelişim ve yenilikçilikten alan bir yaklaşımla yön vermektedir. Farklı alanlardaki yatırımları sayesinde Grup, günümüzde endüstri, inşaat, bilgi ve iletişim teknolojileri, medya, taşımacılık, ticaret ve hizmet, finansal hizmetler ve enerji gibi çeşitli sektörlerdeki faaliyetleriyle dünya çapında tanınır hale gelmiştir.

Büyük altyapı projelerine imza atan Çukurova Grubu, Türk toplumunun ilerlemesine etkin bir biçimde ve gururla katkıda bulunmaktadır.

GENİŞ COĞRAFİ YAYILIM

Küreselleşme çağında, uluslararası konumlanmanın, başarı ve büyümenin ön koşulu olduğu bilinciyle hareket eden Çukurova Grubu, Türkiye’deki ve yurt dışındaki girişimlerinde, lider uluslararası şirketlerle uzun soluklu ve karşılıklı kazancı hedefleyen ilişkiler kurmaktadır. Finansal büyüme, teknik bilgi paylaşımı ve ilgili sektörlerde uzmanlık kazanılmasını hedefleyen bu işbirlikleri sayesinde Çukurova Grubu, dünyadaki bir çok bölgeye en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı başarmaktadır.

BENZERSİZ BİR İŞ YAPMA KÜLTÜRÜ

Çeşitli sektörlerdeki yatırımlarıyla Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan Çukurova Holding, ülkenin gelişimine katkıda bulunmaktan kıvanç duymaktadır. Çukurova Grubu özgünlüğe ve çatısı altındaki şirketlerin bağımsız karar alma süreçlerine değer vermekte ve bu özellikleri sadakat ve birliğin temeli olarak görmektedir. Söz konusu değerleri temel alan Grup, bünyesindeki şirketlere büyük ölçüde karar alma özgürlüğü tanımaktadır. Bu benzersiz strateji sayesinde şirketler, Çukurova Grubu’nun felsefe ve idealleriyle tam bir uyum içinde çalışabilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir