Cronom İş İlanları 2017

Cronom 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Cronom insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Cronom iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Cronom, en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar.

Konusunda uzman kişilerden oluşan kadrosuyla önemli projelere imza atan Cronom, gerek kurumsal gerekse bireysel alanda düzenli eğitimler, danışmanlık ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Uzman kadrosu gerçek proje tecrübelerini eğitimlerinde bireylere aktararak kariyer gelişimlerine destek verirken; sektörün BT projelerinde de yer alarak kurumlara yaptıkları yatırımların geri dönüşlerine maksimum fayda sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Cronom uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır.

Bu doğrultuda sık olarak yurtdışı eğitimlerinde yer alan Cronom uzman ve danışmanları henüz geliştirme aşamasında olan teknolojiler üzerinde deneyimler kazanmaktadır. Kendi bilgilerini sürekli güncelleyen uzmanlarımız edindikleri tecrübeler ve yeni teknolojileri sektördeki BT uzmanlarına aktarmakta ve onları güncel konularda eğitmektedirler.

Sektörün başarılı kurumlarına hizmet veren ve iş birliğinde bulunan Cronom, özellikle bireysel katılımcılarına iş bulma,staj yapma konusunda destekler sağlamaktadır.

Cronom aynı zamanda bünyesinde yetiştirmiş ve eğitim vermiş olduğu bireyleri de doğru kurumlara ve doğru pozisyonlara yönlendirerek kurumsal anlamda da müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Siz de Cronom ekibinde yer almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Bunların yanı sıra kariyerlerine katkı sağlamak isteyenler için dönem dönem stajer alımları da yapılmaktadır. Cronom uzmanlarının tecrübelerinden yararlanarak onlarla iş ortamlarını paylaşmak isteyenler de staj başvurusunda bulunabilirler.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir