CP Piliç İş İlanları 2017

CP Piliç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

CP Piliç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda CP Piliç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Koruyucu Bakım Mühendisi, Üretim Elemanı,  Satın Alma Elemanı,  Satış Danışmanı, Genel İdare Elemanı, Civciv Teknik Satış Şefi, Yem Satış Şefi,  Operasyon Şefi, Bakım Elemanı,  Kalite Kontrol Elemanı, Ürün Geliştirme Şefi. Genel Başvuru (

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

Genel Nitelikler:

Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group – Türkiye’nin; Türkiye genelinde üretim ve satış departmanlarımızda oluşabilecek pozisyonlarda görevlendirilmek üzere ‘ÇALIŞMA ARKADAŞLARI’ arıyoruz.

Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler :

  • Üniversite mezunu,
  • Orta derecede İngilizce bilgisine sahip,
  • Aktif araç kullanabilen,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış  veya muaf,

İş Tanımı:
GENEL BAŞVURU ilanıdır, belirli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular, firmamız bünyesinde ihtiyaç doğrultusunda oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

Türkiye’de CP

Türkiye’yi tarımsal sanayi alanında etüt eden CP grubu, dinamik ekonomisinden dolayı uzmanlık alanı olan yem teknolojisi konusunda ülkemize katkı sağlayacağını düşünerek 1986 yılında İnegöl’de ilk yem fabrikasını kurarak “CP Standart Gıda San. Ve Tic. A.Ş “ olarak Türkiye’ de faaliyetlerine başlamıştır.

CP Standart Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, uluslararası teknolojisi ve kalitesiyle gerek yem sektörünün, gerekse piliç eti sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde  broiler civciv, kanatlı ve büyükbaş hayvan yemi, piliç eti ve ileri işlenmiş et ürünleri konusunda büyük ölçekli yatırımlarıyla uluslararası bir kuruluş olan CP grup, 100 milyon doları aşan yatırımlarıyla Türkiye’de   28  yıldır istikrarlı bir büyüme ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulu 6 adet yem fabrıkasında uluslararası kalite standartlarında ürettiği kanatlı ve büyükbaş hayvan yemleriyle  ve veteriner, ziraat muhendislerinden oluşan tecrübeli uzman teknik kadrosuyla yıllardır  üreticilere en ıyı hizmeti sunma şevkindedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir