Cosmo Home İş İlanları 2017

Cosmo Home 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Cosmo Home insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Cosmo Home iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Deneyimli ve uzman kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, yerli – yabancı 40.000 çeşit kozmetik ürünümüzle müşterilerimizin her türlü ihtiyacını tek bir çatı altında toplamak, firmamızın temel amaçlarındandır.
Cosmo Home adını sektörde ilk sıraya yerleştirmek ve kozmetik denince akla ilk gelen isim olmak, firma olarak temel vizyonumuzdur.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, ürün sevkiyatına gösterdiğimiz ekstra hassasiyet ve tedarikçilerimizle kurduğumuz özenli ilişkiler sonucu ürünlerde süreklilik garantisi sağlamaktayız. Ayrıca uygun fiyatlar ve her dönem yaptığımız güçlü kampanyalarımız; bizi diğer kozmetik firmaları arasında tercih edilir kılmaktadır. Cosmo Home olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim; markayı benimseyen, kampanyaları ve mağazaları sürekli şekilde takip eden ve bizim için övünç kaynağı olan sağlam bir müşteri portföyü oluşturmaktadır. Cosmo Home, yabancı sermayeli diğer kuruluşlardan ve marketlerden farklı olarak, bünyesinde çalışan takım arkadaşlarını eğitimlere tabi tutarak verdiği kaliteli hizmette devamlılık sağlamaktadır. Kozmetikle ilgili her türlü konuda müşteriye anında bilgi ve destek veren eğitimli satış elemanları, müşteri memnuniyetini artırmakta ve markamız bu sayede rakip firmalar arasında kendine sağlam bir yer edinmektedir.

MAĞAZALARIMIZ

Cosmo Home olarak şehir içi ve şehir dışı toplam 12 mağazamızda geniş ürün yelpazemizi, uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaktayız. Cosmo Home mağazalarımızın 10 tanesi müşterilerimize İstanbul’un en işlek caddelerinde hizmet vermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir