Corning Kablo İş İlanları 2017

Corning Kablo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Corning Kablo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Corning Kablo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Faaliyet Alanımız

Corning’in telekomünikasyon sektörü alanında faaliyet gösteren şirketlerinden biri olan Corning Cable Systems (CCS), optik şebekelerde uçtan uca yer alan pasif ürünlerin tedarikçisi durumundadır. CCS dünya çapında 20’den fazla lokasyonda, yaklaşık 13.000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Türkiye’de 2000 yılından beri Corning Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti. (CKS) olarak faaliyet gösteren CCS’in Gebze fabrikasında fiber optik kablo üretimi ve ek kutusu montajı yapılmaktadır.

Türkiye’de, Türk Telekom ve Türk Silahlı Kuvvetleri gibi kuruluşların hem kablo hem de donanım içeren projelerinin en büyük tedarikçilerinden biri olan CKS, aynı zamanda çevre ülkelerdeki birçok özel ve kamu telekom operatörünün de önemli tedarikçileri arasındadır.

Bugüne kadar kablo ve donanım ihraç edilen ülkeler arasında Kazakistan, Azerbeycan, Gürcistan, Irak, Ürdün, Suudi Arabistan, Pakistan, BAE, Bosna-Hersek, Arnavutluk, Sırbistan, Romanya, Bulgaristan, İspanya, Fransa, Avusturya ve İsrail bulunmaktadır.

Vizyonumuz, müşterilerimizin değişken gereksinimlerine en iyi şekilde hizmet eden karlı iş olanaklarını satın alarak ve onlara sağladığımız hizmetin seviyesini sürekli yükselterek büyümektir. Bunun sonucu olarak, Corning’in tüm ürünlerini Türkiye’de en efektif şekilde pazarlamak, modern ve gelişmiş üretim tesislerinde 1 milyon Fiber-km kapasiteye ulaşmak, Toplam Kalite’yi kullanarak, Türkiye’de ve yakın bölgemizde Optik İletişimde lider bir firma olmak ve bunların sonucu olarak 2005 yılında 40 milyon USD ciroya ulaşmak hedefimizdir.

Misyonumuz; CKS, müşteri beklentileri ve kalite, hizmet, değer ve teknolojide mükemmellik ölçüt alındığında, lider üretici ve uçtan uca ürünler ve komünikasyon endüstrisindeki servisler için çözüm sağlayıcıdır.

Kültürümüz & İnsan Kaynakları Politikamız

CKS olarak içinde bulunduğumuz sektör itibarı ile son teknolojiyi takip etmek ve kullanmakla kalmıyor, söz konusu teknolojiyi yaratıyor ve bundan büyük bir gurur duyuyoruz.

Bu teknolojiyi yaratırken “Toplam Kalite ve Çevre Sistemleri”mizden ödün vermiyor ve yaratıcılığımızın sürekliliğini sağlayan en önemli kaynağın İNSAN olduğunu hiç bir zaman unutmuyoruz.

İNSAN’a verdiğimiz değeri hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize yansıtmak için sürekli gelişimi destekliyor, İnsan Kaynakları Politikamızı bu çerçevede şekillendiriyoruz.

Dinamik ve genç bir organizasyon yapısı sağlayarak çalışanlarımızın katılımcı ve girişimci bir ruhla kendilerini geliştirmesine imkan tanıyor ve yaptıkları her işle Corning Kablo ve Sistemleri’ne katma değer yaratmalarını arzuluyoruz.

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve çalışanlarımızın, müşterilerimizin, hissedarlarımızın, iş ortaklarımızın, rakiplerimizin beklentilerinin bu sorumluluktaki rollerini önemsiyoruz. Tüm bu beklentileri karşılarken Corning Değerleri’ne sahip çıkarak bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Tüm çalışanlarımızdan beklentimiz, bu takımın bir üyesi olarak aynı ilke ve değerler doğrultusunda bizi ortak hedef ve çıkarlara ulaştıracak şekilde çalışmalarını başarı ile gerçekleştirmeleridir.

Eğitim Programları

Yürütülen Eğitim Programlarında personelin;

Şirket ihtiyaç ve hedeflerine uygun eğitim ve öğrenimi almaları,
Beceri ve tecrübe yönünden gerekli yetkinliklere sahip olmaları,
Verimliliklerini ve iş tatminlerini arttırmaları,
Bireysel gelişimlerinin takip edilerek kariyer planlamalarına destek olunması,
Şirket kültürüne adapte olmaları ve kültürün gelişimine katkıda bulunmaları,
Şirket performansını yükseltmeleri ve
Sürekli gelişim yolunda ilerlemeleri
hedeflenmektedir.

Eğitim İhtiyaçlarının belirlenmesinde şu hususlar dikkate alınır :

Şirketin öncelikleri
Çalışanların Performans Değerlendirme süreci sırasında belirlenen öğrenme ve gelişim planları
Görev Tanımları’nda belirlenen uygun eğitim, öğrenim, beceri ve tecrübe kriterleri
Yeni proses ve ürün uygulamaları
Yönetici ve çalışan talepleri
Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri

Staj Programları

Üniversite, MYO ve Meslek Lisesi öğrencilerine şirket ihtiyaçları ve kanuni düzenlemeler çerçevesinde staj imkanı sağlanır.

Ücret Sistemi; çalışanın bağlı bulunduğu iş ailesine, aldığı sorumluluk ve bulunduğu karar alma düzeyine, ücret araştırmalarına ve Şirket önceliklerine dayanır.

Hedeflerle Yönetim politikası dahilinde değişken gelir olarak, hedeflere ulaşmadaki performansa bağlı ödeme sistemi uygulanmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir