Collezione İş İlanları 2017

Collezione 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Collezione insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Collezione iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Full Time / Parti Time Satış Danışmanı, Ürün Yöneticisi, Bankalar Muhasebe Uzmanı, İş Zekası ve Raporlama Uzmanı, Personel Özlük İşleri Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiSecretcv.com

İşe Alım ve Yerleştirme

Collezione ‘nin başarısının en büyük nedeni çalışanlarıdır. Bu nedenle, Collezione ‘ye başvuruda bulunan adayların;

Deneyim ve beklentileri,
Kurum kültürüne ve organizasyon el yapıya uyumları,
Pozisyonun gerektirdiği yetkinlik ve kişilik özelliklerine sahip olup olmadıkları yetkinlik bazlı yapılandırılmış mülakatlarla işe alım uzmanları tarafından analiz edilir.Kişilerin teknik anlamda işe uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun seviye ve niteliklerine bağlı olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ve/veya birkaçı uygulanmaktadır.
İngilizce Seviye Tespit Sınavı
Genel Yetenek Testi
Genel Kültür Testi
Mesleki Yetkinlik Testi
Kişilik Envanteri

Pozisyonun niteliklerine bağlı olarak yapılan test, mülakat ve referans araştırmalarının sonucunda doğru kişilerin doğru işlere yerleştirilmesiyle seçme / yerleştirme süreci tamamlanmış olur..

Tarihçe

Türkiye’de moda sektörünün önde gelen isimlerinden Collezione;  marka olma  yolculuğuna  1987 yılında  Bakırköy’de açtığı ilk mağazası ile çıktı.

27 yıldır sektörün öncülüğünü yapan Collezione; bugün yurtiçinde 100’ü aşkın mağaza ile 200’ün üzerinde satış noktası,  yurtdışında ise  55 satış noktasıyla Türkiye’nin moda-hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından birisi haline geldi. ‘2015 Yılında Türkiye Moda Giyim Pazarında Lider , İlk Akla Gelen ve Global Bir Marka Olma’ vizyonunu benimseyen Collezione  müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için,  teknolojik alt yapısına yatırım yaparak ve bilişim sistemlerini sürekli güncelleyerek Türkiye’nin ve Dünyanın birçok noktasında açtığı mağazalarla büyümeye devam etmektedir.

Collezione mağazaları, ‘fast fresh fashion’ anlayışı ile kaliteli ve   moda ürünleri  genç ve kendini genç hissedenlerle buluşturmaktadır. Collezione, yarattığı stil ve yaşam tarzı ile farklılaşarak, Dünyanın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen moda markası olma  yolunda yaptığı  çalışmalarla Türkiye’nin önde gelen markalarından biri konumundadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir