CMS Jant ve Makine İş İlanları 2017

CMS Jant ve Makine 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

CMS Jant ve Makine insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda CMS Jant ve Makine iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: SAP İŞ ZEKASI UZMANI, ELEKTRİK TEKNİKERİ / TEKNİSYENİ, MEKANİK TEKNİKERİ / TEKNİSYENİ, PROJE LİDERİ, BOYAHANE OPERATÖRLERİ, GENEL BAŞVURU, SİPARİŞ VE LOJİSTİK UZMANI

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

CMS Jant Sanayi A.Ş’nin temelleri 16.05.2011 tarihinde Gaziemir Ege Serbest Bölge’de atılmıştır. En genç CMS grup şirketi olma özelliğini taşıyan tesis aynı zamanda CMS’ye ait üretim tesislerinin üçüncüsüdür.

2012 yılında seri üretime başlayan CMS Gaziemir Üretim Tesisi, 103.700 m2 toplam alanda kuruludur. İki fazda tamamlanması planlanan fabrika yatırımımızın birinci fazında 37.000 m2’lik kapalı alan bulunmaktadır. Tesisin yatırımı tamamlandığında yıllık jant üretim kapasitesinin yaklaşık 4 milyon adet olacağı öngörülmektedir.

CMS Jant Sanayi A.Ş.’nde 10″ ile 22″ çap arasında ve 4″ ile 10″ genişliğe kadar jant üretilmektedir. Üretilen jant modelleri ve aksesuarların tasarımlarında CAS, CAD, CAE, FEA, döküm simülasyonu ve kalıp üretiminde ise CAD/CAM ve CNC teknolojileri ile Alçak Basınçlı Döküm yöntemleri kullanılmaktadır.

CMS Grubu müşteriye, çevreye, sürdürülebilir ekosisteme saygılı olmayı başarısının ön koşulu olarak görmektedir. Bunun için; kurumsal yönetim ilkelerine uygun iş anlayışıyla hareket eden, yeniliğe açık, kendi alanında derinlemesine uzmanlaşan ve yetenekli bir insan gücü için çekim merkezi olmayı hedeflemektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir