Citroen İş İlanları 2017

Citroen 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Citroen insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Citroen iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  II.EL SATIŞ TEMSİLCİSİ,  II.EL SATIŞ DESTEK ELEMANI,  BOYA TEKNİSYENİ, Ürün Uzmanı, FİLO SATIŞ DANIŞMANI.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi.

Seçme ve Yerleştirme
Başvuru yapan adaylardan uygun bulunanlar ile ön görüşmeleri İnsan Kaynakları Bölümü gerçekleştiriyor. Pozisyonun nitelik ve yetkinliklerine en uygun olduğu düşünülen adaylara yabancı dil seviye belirleme sınavı ve kişilik envanteri uyguluyoruz ve bu sınavların sonuçlarına göre adayları ilgili bölüm yöneticisi ile görüştürüyoruz.

Ücret ve Sosyal Olanaklar
Tüm çalışanlarımıza 12 maaş üzerinden ödeme yapıyoruz, buna ek olarak özel sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, öğle yemeği ve ulaşım imkanı sunuyoruz.

Kurumsal

Otomotiv sektöründeki distribütörlük işine ilk olarak 1983 yılında Japon Yokohama Lastiklerinin Türkiye distribütörlüğü ile başlayan Bayraktar Grubu, daha sonraki dönemde prestijli otomotiv markalarını portföyüne kattı. Bayraktar Grubu bu doğrultuda ilk olarak 1995 yılında Avrupa’nın otomotiv devi Fransız PSA grubu bünyesindeki Citroën markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlendi.

Ardından 1995 yılında Fuji Heavy Industries ile yapılan anlaşma ile Subaru otomobillerinin Türkiye distribütörlügü grup tarafından üstlenildi. Fuji Heavy Industries, Subaru’nun Türkiye’deki faaliyetlerine yüzde 10 hisse ile ortak olarak gruba olan inancını teyit etmiş oldu.

Bayraktar Grubu son alarak Ağustos 2009’da dünyanın en prestijli markaları arasında gösterilen Japon otomobil markası Infiniti’yi portföyüne kattı.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir