Citibank İş İlanları 2017

Citibank 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Citibank insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Citibank iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 17.00 Açıklama: Çalışma saatleri hafta içi 8:30-17:30 arasıdır

Uygun Pozisyonlar: Branch Customer Service Representative, Product Sales Manager, Technology Project Manager, Operations Accounting Analyst,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları:

Citibank Türkiye’deki İşe Alımlar ve Bölümler arası geçiş Fırsatları: Açık pozisyonlarımız, Citibank içerisinde intranet aracılığı ile mevcut çalışanlarımıza, Citibank dışında ise internet sayfamızdan ve kariyer sitelerinden duyurmaktayız. Citibank dünyasına adım atmak için sen de başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Yurtdışı Olanakları: Citibank çalışanları Türkiye’deki iş fırsatları ile sınırlı kalmaz, biz çalışanlarımıza “Global Mobility” programı sayesinde departmanlar ve ülkeler arası transfer olanağı sağlayıp, onlara dünyanın kapılarını sonuna kadar açarız.

Çalışan Aday Önerme Sistemi: Çalışanlarımızın önerdiği adaylar bizim için çok değerli! Citibank özel olarak işe alımlarda kullandığımız “Çalışan Aday Önerme” programımız ile uygun adaylara çalışanlarımız aracılığı ile de ulaşıyor ve bu süreçte bize destek olan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz. ,

Ücret Yönetimi

Citi’de adaletli bir ücret politikamız vardır.
Baz ücretin yanı sıra, çalışanların gösterdikleri üstün performansa göre belirlenen yıllık performans primi veya satış komisyonu, Citi ücret sisteminin önemli bir parçasını oluşturur.
Yönetici kademelerinde yüksek performans gösteren çalışanlara yönelik Citi hisse senedi opsiyonu programı, New York Borsası’nda işlem gören Citi hisse senetlerini avantajlı bir fiyattan çalışanlara edindirmektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir