Çimtaş İş İlanları 2017

Çimtaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Çimtaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çimtaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: SATINALMA MÜHENDİSİ, GENEL BAŞVURU, GENEL BAŞVURU (ÇİMTAŞ GEMİ), PROJE KOORDİNASYON MÜHENDİSİ, KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ, TALAŞLI İMALAT MÜHENDİSİ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Çimtaş

Çimtaş fosil, nükleer, yenilenebilir enerji, petrol, gaz ve kimya sanayinin önde gelen küresel müşterilerine mühendislik, satın alma, üretim, modülarizasyon ve montaj alanlarında bütünleşik çözümler sunan lider bir kuruluştur.

ÇİMTAŞ yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteye odaklanmış yalın üretim kültürüyle enerji ve petro-kimya tesislerinin yüksek basınçlı borulama sistemlerin, basınçlı kapları, proses skidleri, modüler sistemlerin yanı sıra devasa havalimanları, köprüler, yüksek binalar, rüzgar kulelerinin mühendislik, üretim, modülarizasyon ve montaj hizmetlerini, uluslararası standartları en üst düzeyde karşılayarak vermektedir.

Çimtaş 260’ı mühendis olan toplam 2.800 çalışanı ile Türkiye ve Çin’deki 5 üretim tesisiyle zorlu inşaat projeleri için tek elden en iyi ve tercih edilen çözüm ortağı olma vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul’a 200 km, uluslararası limanlara 2 km mesafede olan ÇİMTAŞ’ın Bursa-Gemlik’teki ilk üretim tesisi olan ÇİMTAŞ Çelik 1979 yılında kuruldu. Çimtaş Çelik günümüze kadar 390.000 tonluk ürün ve 650.000 tonluk proje montajı yaptı.

Bursa Serbest Bölgesindeki modern tesislerinde faaliyet gösteren ÇİMTAŞ Borulama Fabrikaları, enerji ve petro-kimya tesislerinin proses borulama ekipmanlarının tasarım ve üretimini ileri teknolojiler kullanarak yürütmekte ve ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir.

Çimtaş Ningbo, Çin’deki Ningbo Serbest bölgesinde tesis enerji ve petro-kimya sektörlerinde kullanılan çelik borulama sistemlerinin mühendislik dahil satın alma ve üretimin yansıra skid ve modül montaj hizmetleri sunmaktadır.

Gölcük’teki Kocaeli Serbest Bölgesinde hizmet veren ÇİMTAŞ Gemi, denizcilik ve offshore sektörlerine mühendislik, satın-alma, üretim ve montaj hizmetleri kapsamında bütünleşik çözümler üretmektedir.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir