Çimsa Çimento İş İlanları 2017

Çimsa Çimento 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Çimsa Çimento insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çimsa Çimento iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: İşçi, Teknik Ressam, Elektrik/Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi, Kalite Mühendisi, Yönetim Ofis Destek Uzmanı, Genel Başvuru (Ankara, Eskişehir, Kayseri, Niğde, Mersin)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Nasıl bir işe alım süreci sizi bekliyor?

Elektronik ortamda ulaşan başvurular açık pozisyonlar doğrultusunda değerlendirilmekte,  adayın özgeçmişinde yer alan niteliklerin ilgili pozisyonun gerektirdiği şartları sağlaması durumunda ilk görüşme gerçekleştirilecektir. Adayların çalışacakları ortamı tanımaları açısından teknik görüşmeler ilgili lokasyonlarda gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme süreci yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanterleri ve yabancı dil ölçümleriyle desteklenmektedir. İşe alım sürecindeki temel kriterlerimiz  objektif ve sistematik yaklaşımdır.

Kariyer

Çimsa olarak geleceği birlikte inşa edeceğimiz çalışma arkadaşlarımızı belirlerken amacımız şirketin ihtiyaçlarıyla adayların niteliklerinin yüksek performans kültürüne katkıda bulunacak şekilde örtüşmesini sağlamaktır. Uzun yıllara dayanan, etkin ve verimli bir çalışma hayatının bu doğrultuda gelişeceğine inanıyoruz. Tüm adaylarda aradığımız temel özellikler başarma arzusu, ekip çalışmasına yatkınlık ve müşteri odaklı yaklaşımdır. Yabancı dil, deneyim ve eğitim geçmişi pozisyonlara göre farklılaşmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir