Cevher Döküm İş İlanları 2017

Cevher Döküm 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Cevher Döküm insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Cevher Döküm iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. (Staj başvurusu için başvuru kanallarından stajyer alım formunu doldurabilirsiniz.)

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Çevre Mühendisi, Bakım Mühendisi, Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

 

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiKariyer.net

İnsan Kaynakları

Geleceğimizin ve başarılarımızın her bir Cevher çalışanına bağlı olduğunun bilincindeyiz. Cevher Döküm olarak başarımızın temelinde yılların vermiş olduğu bilgi birikiminin yanında özveriyle çalışan nitelikli personelimiz yer almaktadır.

Bu nedenle Cevher Döküm’ün insan kaynakları politikası çalışanların refah ve memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Yöneticilerini içeriden yetiştirmeye özen gösteren Cevher Döküm kurum içi eğitimlerle çalışanlarının kişisel ve mesleki yetkinliklerinin gelişimine önem verir. Bu hedef doğrultusunda insan kaynakları; kariyer planlaması, hedeflerle yönetim, sürekli eğitim, performans değerlendirme, esnek organizasyon, iç müşteri memnuniyet ölçme çalışmaları yapmakta ve çalışanlarının günden güne artan beklentilerini karşılamayı yegane görevi olarak görmektedir.

Açık Pozisyonlar

Cevher Grup şirketlerimizde oluşan personel ihtiyaçları doğrultusunda Grup İnsan Kaynakları Müdürlüğü www.kariyer.net üzerinden iş ilanını yayınlar. İlgili pozisyona başvuran adayların cv’leri değerlendirilerek olumlu bulunan adaylar ön görüşmeye davet edilir.

Grup İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatklar sonrasında kısa listeye alınan adaylara; Neo pı-r kişilik envanteri ve yabancı dil yeterlilik testi uygulanır. Yetkinlikleri pozisyonla en üst seviyede örtüşen adaylar ilgili departman müdürü ile görüşmeye davet edilir.Olumlu bulunan adaylara üst yönetimin onayı sonrasında iş ve ücret teklifi yapılır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir