Ceva Lojistik İş İlanları 2017

Ceva Lojistik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ceva Lojistik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ceva Lojistik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Bilgi Giriş Elemanı, DEPO İŞÇİSİ, MUHASEBE STAJYERİ, İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU, DENİZYOLU OPERASYON SORUMLUSU, LOJİSTİK UZMANI, PAKETLEME MÜHENDİSİ, SİSTEM DESTEK ELEMANI, HUKUK STAJYERİ,  SİSTEM VE DESTEK UZMANI, LOJİSTİK OPERASYON SORUMLUSU, LOJİSTİK TAKİP ANALİSTİ, YATIRIM İLİŞKİLERİ SORUMLUSU.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Kariyer Olanakları

CEVA, müşterilerinin başarısına odaklanmış yetkin çalışanlardan oluşmaktadır. Sektöre yön veren liderlere sahip bir kurumdur. Doğru çözümleri üreten tasarım mühendislerimizden, müşterilerimizin hizmetimizden her anlamda memnun olmalarını sağlayan müşteri temsilcilerimize ve gün-be-gün operasyonlarda görev yapan bireylerin her birine kadar CEVA çalışanı tedarik zinciri yönetimine tutkundur.

İşlerimizi sürekli büyütüyoruz ve bize katılmaları için heyecanlı yetenekler ve tedarik zinciri profesyonelleri arıyoruz.

Hakkımızda

CEVA 2007 yilinin Agustos ayinda TNT Logistics ile EGL Eagle Global Logistics’in birlesmeleriyle kurulmustur.
CEVA, kontrat lojistigi, forwarding, tasimacilik ve dagitim yönetimi alanlarinda bastan sona tasarim, uygulama ve operasyonel yetenekler sunan dünyanin önde gelen lojistik firmalarindan biridir.

Bizler, her müsterimize, genis bir yelpazede yer alan sektörlerdeki kimsenin asamayacagi tecrübemizle ve müsterinin ihtiyacina göre ayarlanmis bir hizmet sunuyoruz. Özellikle otomotiv ve lastik, teknoloji, tüketim mallari ve perakendecilik, sanayi, yayin, enerji, uzay ve saglik alanlarinda uzmanligimiz bulunmaktadir.

Dünyanin önde gelen özel sermaye yatirimcilarindan Apollo Management LP’ye bagli sirketlerin sahip oldugu, halka açik olmayan bir sirketiz. 44,000 çalisanimiz ve 170’in üstünde ülkede global düzeyde bir agimiz ve tesislerimiz bulunmaktadir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir