ÇEMTAŞ İş İlanları 2017

ÇEMTAŞ 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

ÇEMTAŞ insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda ÇEMTAŞ iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Bakım Mühendisi, Müşteri Hizmetleri Mühendisi, Makine Mühendisi, Kazan Operatörü

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İK Politikası

Küreselleşen Dünya ve hızlı rekabet ortamında insan faktörü firmaların ayakta kalabilmeleri ve rekabet üstünlüğü sağlayabilmeleri için en önemli etkenlerden biri haline gelmiştir.

Bu bilinçle ÇEMTAŞ’ ta insan kaynakları süreci şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütür. Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş , aidiyet mensubu çalışanlarla ulaşılacağına inanan Şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

Bu amaçla ÇEMTAŞ’ ta İnsan Kaynakları uygulamaları, mevcut ve gelecekte kurulacak işlerin tarifi, değerlendirmesi ve planlaması, kadroların tespit ve tahsisi ve belirlenen bu kadrolarda çalışan şirket mensuplarının hak ve ödevlerinin, dengeli bir görev-yetke ve sorumluluk dağılımı yapılarak, çalışanlara fırsat eşitliği ve kendini geliştirme olanağı sağlayacak yansız ve adil uygulama standardı oluşturacak şekilde düzenlenir ve uygulanır.

ÇEMTAŞ HAKKINDA

ÇEMTAŞ, 70’li yılların başlarında ülkede artan vasıflı çelik isteğini karşılamak amacı ile, öncelikle Çelikhane Ünitesi olarak kurulmuş ve başarılı bir üretim döneminden sonra Modern Orta Kesit Haddehanesini de kısa sürede üretime alarak entegrasyonunu tamamlamıştır.

ÇEMTAŞ, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde 101.000 m 2 toplam alan üzerine kurulu bulunmaktadır.

ÇEMTAŞ, iç ve dış pazarların değişen isteklerine teknoloji birikimi ve insan gücünün katkısı ile kolayca yanıt verebilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir