Cemsan Makina İş İlanları 2017

Cemsan Makina 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Cemsan Makina insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Cemsan Makina iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Montaj Ekip Şefi, Bölge Satış Sorumlusu, Makine Mühendisi, Üretim Koordinatörü, Otomasyon Programcısı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

CEMSAN  deneyimi ve yetkinliği ile sayısız yılı geride bırakan geleneksel bir firmadır. 28 yıldan daha fazla süredir, Ankara’daki uzmanlarımız tarafından kurulan ve devreye sokulan (Türkiye çapında 350’den fazla, dünya çapında 40’tan fazla) modern entegre et tesisleri geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmektedir.

Dünyanın her yerinden memnun müşterilerimiz, CEMSAN Makina’nın mesleki (profesyonel) bilgisine, yenilikleri geliştirmedeki kapasitesine, üretim kalitesine ve satış sonrası kusursuz hizmete güvenmektedirler.

Dünya pazarındaki varlığı ve deneyimleri, CEMSAN’nın dünya çapında küçük ve büyük et işleme tesislerinin özel gereksinimlerini karşılamasından kaynaklanmaktadır.CEMSAN özelleştirilmiş ve çok yönlü mezbaha teknolojisinde uzman çözüm ortağınızdır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir