Celtis İş İlanları 2017

Celtis 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Celtis insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Celtis iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1997 yılında temelleri atılan ve Türk İlaç sektöründe ilk 10 firma içerisinde yer alan Neutec Grup, edinmiş olduğu tecrübeleri daima ileri götürme ilkesi ile yola çıkmıştır.

Çok kısa bir sürede ilaç sektörünün saygın kuruluşlarından biri olmayı başarmış, genç ve dinamik ekibiyle ülkemizin gurur kaynağı olarak en hızlı yol alan firma durumuna gelmiştir. Neutec Grup, bugün itibariyle ürünlerini tüm Türkiye’de yerleşik 2000 kişiyi aşkın satış ve pazarlama kadrosuyla hekimlerimize ulaştırmakta ve hastalarımızın kullanımına sunmaktadır. Çok kısa bir sürede bu denli başarıya ulaşmanın altında yatan temel sebep, hiç şüphesiz genç, dinamik, konusunda yetkin; üretim, yönetim ve satış kadrosudur. Faaliyet gösterdiği branşlarda hızlı büyüyen, öncü ve yenilikçi hizmet anlayışıyla hareket eden Neutec Grup, ülkemizde hastalıkların tedavisine ve toplumun sağlık ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine yardımcı olabilmek amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.

Neutec Grup;
Ürünleri ve hizmetleri hakkında şeffaf ve dürüst,
Çalışmaları sırasında birlikte olduğu insanlara karşı güven veren,
Toplumsal sorumluluğunun bilincinde, yasalara saygılı,
Çalışma alanındaki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere aktif katkılarla yön veren bir firmadır.

Bulunduğu pazarlarda söz sahibi ilaçları, dünya standartlarında faaliyet gösteren üretim tesisleri, Türkiye’nin dört bir yanında yerleşik kadrosuyla ilaç sektörünün öncü bir firması olarak, yaşadığı topluma ilişkin görevlerinin bilincinde olarak hizmet vermekten gurur duymaktadır. Hedefimiz, hekimlerimizin tedaviye yönelik ihtiyaçlarına yüksek kaliteli ürünlerimizle optimal çözümler üretmek ve sunmaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir