Çelik Motor İş İlanları 2017

Çelik Motor 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Çelik Motor insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çelik Motor iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kurumsal Satış Sorumlusu, Teknik ve Garanti Temsilcisi, Eğitim Sorumlusu,  Teslimat Temsilcisi, Kampanya Sorumlusu, Satış Danışmanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, 26 Şubat 1960 tarihinde limited şirket olarak kurulmuş, 14 Mayıs 1970 tarihinde anonim şirket olmuştur.

2010 yılında 50. yılını kutlayan Çelik Motor, isim ve yapısını değiştirmeden aralıksız olarak ve sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket ünvanını başarıyla taşımaktadır.

2001 tarihi itibariyle Kia markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Çelik Motor, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimini Kia’nın yeni yapılanmasında kullanmaya başlamıştır. Çelik Motor, kurduğu yaygın servis ağı ve satış noktalarıyla KIA’nın Türkiye’de otomotiv sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmesini sağladı. Çelik Motor, markanın değişen tasarım anlayışı ile birlikte Kia’nın algısını ve imajını ileriye taşımıştır.

2000’li yıllarla birlikte sektörde hızla büyüyen Çelik Motor, yenilikçilik ve girişimciliğini artırarak yeni tüketici alanlarına açıldı.

Bu doğrultuda 2005 yılında Çelik Motor Filo Kiralama kuruldu. Çok kısa bir süre içinde sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Çelik Motor Filo Kiralama, hedeflerini her zaman yüksek tutmaktadır. 2012 yılında 13 bin araçlık parka ulaşan Çelik Motor Filo Kiralama, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çözüm üreten anlayışı ve “tailor made” tabir edilen kişiye özel hizmetleriyle de sektördeki farkını ortaya koymaktadır. Çelik Motor Filo Kiralama, önümüzdeki 3 yıl içinde sektöründe liderliği hedeflemektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir