Çelebi Holding İş İlanları 2017

Çelebi Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Çelebi Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çelebi Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Müdür, Mutfak ve Servis Elemanları, İdari İşler Müdürü, Elektrik Teknisyeni, İşçi,  Yolcu Hizmetleri ve Harekat Memurları,  A2 Ehliyetli Sürücüler,  Genel Başvuru-ENGELLİ,  Makam Şoförü,  Sistem ve Destek Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

 

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi.

Seçme ve Yerleştirme

Çelebi grup şirketlerinde işe alım sürecinde fırsat eşitliği sağlamak ilkemizdir. İnsan kaynakları planlamasına paralel olarak doğru işe doğru insan yaklaşımında potansiyel adaylar aday havuzunda toplanır. Tüm Çelebi çalışanlarına şirket ve grup şirketleri arasında kariyer gelişimlerine ve potansiyellerine uygun iş imkanlarında öncelik verilmesi personel seçim politikamızdır.

İş tanımı, nitelikleri ve yetkinlikleri tanımlanmış olan pozisyonlara uygun adayların seçimi için bir dizi seçme ve değerlendirme teknikleri kullanılmaktadır. Kişilik testi, genel yetenek testi, yabancı dil testi, yetkinlik bazlı mülakat, toplu alımlarda grup çalışmaları gibi araçlar uygulanır. Son aşama olarak referans kontrolü yapılır, tüm uygulamalardan geçen olumlu aday/adaylar işe başlamaları için davet edilir.

Yeni mezunlarımız Gıda grubunda restoran yöneticiliği pozisyonlarında, Çelebi Hava Servisi Operasyon bölümlerinde veya çeşitli Genel Müdürlük birimlerimiz için Yönetici Adayı olarak değerlendirilebilmektedir.

Pozisyona göre değişebilmekle genel nitelik olarak 18 yaşını doldurmuş olmak ve askerliğini yapmış olmak şartları aranmaktadır.

Performans ve Kariyer Yönetimi

Çelebi’de rakamlarla ifade edilen gerçekçi, iddialı hedefler belirlemek ve bu hedeflere ulaşmak için gayret sarf etmek esastır. Kariyer yönetimi planlaması, çalışanların performanslarının periyodik olarak değerlendirilmesine baz teşkil eder. Kurum çalışanlarının geri bildirimlerinin iş süreçlerinin iyileştirilmesinde girdi olarak kullanılması esas olup, bu geri bildirimler tertiplenen iletişim toplantıları, öneri sistemleri, performans görüşmeleri ile şekillendirilir.

Pozisyonlara göre temel yetkinliklere ilaveten mesleki ve yönetsel yetkinlikler de belirlenmiş olup, bu çalışmanın belli dönemlerde ihtiyaca uygun olarak değiştirilmesi/revizyonu yapılır. Performans ve kariyer yönetimindeki değerlendirmeler de bu yetkinlikler temel alınarak yapılmaktadır.

Bir pozisyon açıldığında mutlaka şirket içinde duyuru yapıldığından yurt içi-yurt dışı pozisyonlar arası geçişler söz konusu olabilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir