Casper İş İlanları 2017

Casper 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Casper insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Casper iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Hafta içi: 09:00 – 18:30 Cumartesi: 09:00 – 14:00

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru, Tahsilat Sorumlusu, Çağrı Merkezi Elemanı, GSM Teknisyeni, Bilgisayar Teknisyeni, Bakım Onarım Elemanı, Bayi Saha Satış Sorumlusu(Samsun-Trabzon) (İstanbul)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İstanbul Merkez Ofis’te 300 kişilik bir ekip çalışmaktadır. Ayrıca İzmir, Adana, Ankara, Diyarbakır, Trabzon illerinde Bayi Saha Satış Personelimiz ve tüm Türkiye’deki elektronik mağazalarda yaklaşık 100 kişilik bir Satış Temsilcisi takımımız hizmet vermektedir.

Ücret Politikası:
Yılda bir kere performansa dayalı maaş artışı yapılmaktadır. Net ücret ödenir. Ayrıca bazı departmanlarımızda prim uygulaması bulunmaktadır.

Eğitim:
Yıl içinde mesleki ve kişisel gelişime yönelik çeşitli eğitimler verilmektedir.

Diğer Olanaklar:
Yemek ve ulaşım hizmeti

Casper Hakkında

Casper, 1991 yılında, üniversiteden yeni mezun 3 bilgisayar mühendisi genç tarafından kuruldu. Casper bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip.Casper, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyor.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir