CarrefourSA İş İlanları 2017

CarrefourSA 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

CarrefourSA insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda CarrefourSA iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Görevlileri, Kasa Görevlileri, Elektronik Reyon Görevlisi, Kasap Reyon Görevlisi, Bakım Onarım Görevlisi, Engelli Mağaza Görevlileri, Mağaza Yönetici Adayları, Takım Lideri, Stok Planlama Uzmanı, Bakım ve Mekanik Proje Uzmanı, Kasap – Manav – Reyon Görevlileri, Balık Reyon Görevlisi, Meyve-Sebze-Şarküteri Reyon Görevlileri, Pasta Ekmek Reyon Görevlileri.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

Aranan Nitelikler
– Dinamik bir ortamda çalışacak,
– Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip,
– İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
– 18-35 Yaş Arası
– Lise Mezunu ve ya Liseye Açıköğretimden Devam Eden

Carrefour asıl gücünü çalışanlarının motivasyonundan alır. Onlar kendi mesleklerinde en iyi tüccar ve profesyonel olanlardır…

Carrefour çalışanları, perakende düşünce yapısına sahip olmaları, girişimci ruhları ve uyum sağlayabilme yetenekleri gözönünde bulundurularak işe alınırlar. Çalışanlarımız sürekli kişisel gelişime olanak sağlayan, sorumluluk almayı ve inisiyatif kullanmayı gerektiren çok çeşitli görevleri yerine getirirler.
Carrefour’da, günlük yaşantımızda olduğu gibi işimizdeki profesyonelliğimizin de gelişmesi, şirket değerlerimizin paylaşılması ve benimsenmesi, Carrefour kültürünün zenginleştirilmesi ve yaygınlaşmasını sağlamak için, kişisel gelişim ve eğitim vazgeçilmezdir.

Kurumsal

Carrefour Groupe Türkiye’de

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan ve ilk mağazasını 15 Haziran 1963’te Fransa’da açan Carrefour, bugün 29 ülkede, 12 binden fazla mağazasıyla yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir