Canon İş İlanları 2017

Canon 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Canon insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Canon iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona değişim göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Canon’da kariyer, tutkulu olmak demektir. İnsanlarımızı harekete geçiren ve sonuç veren, gurur hissiyle birlikte bu tutkudur ve ayrıca bu tutku, müşteri ve işten yayın ürünleri ve tıbbi ürünler, çözümler ve hizmetlere kadar görüntüleme alanında yaratıcı bir lider olmamızın sebeplerinden biridir.

Canon, son 20 yılda ABD’nin ilk dört patent alıcısından biri olmuştur. *ABD Patent ve Ticari Markalar Bürosu tarafından yayınlanan haftalık patent sayılarına göre.

Her zaman global üne sahip hizmetler ve çözümler satan bir ekibin parçası olmak istediyseniz ve görüntüleme dünyasına tutkuyla bağlıysanız Canon kariyerinizi yeni bir seviyeye taşıyabilir. Konumunuz ister doğrudan veya dolaylı iş müşterileri için müşteri yöneticiliği ister danışmanlık rolü olsun, Canon markası zengin ve değer taşıyan tekliflerimizi satarak müşterilerimizin işini geliştireceğiniz harika bir platformdur. Tabii ki başarı arzusu, mükemmel iletişim becerileri ve doğru soruları soran, sorgulayan bir akıl gibi temel öğelere sahip olacaksınız. Yapacağınız şey şirketimizi olağanüstü kılmak olacak.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir