Çalık Holding İş İlanları 2017

Çalık Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Çalık Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çalık Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Vergi Uzmanı, Maden Hakları Yöneticisi, Mühendis,  Bilgi İşlem Personeli.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İK Politikamız 

Çalık Holding, büyüme ve değişimdeki öncülüğüne paralel olarak çağdaş insan kaynakları uygulamalarındaki tüm gelişmelerin takip edilmesi ve Holding’e uyarlanmasına önem verir.

Çalık Holding şirketleri tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinlikler dışında, değerlerimizle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Dürüst olmak, iş arkadaşlarını, kurumunu ve grubunu sahiplenmek, sonuç odaklı yaratıcı fikirler üretmek ve yenilikçi çözümler getirebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

Bir adım önde olmak, fark yaratmak ve çalışanlarımızı en iyi şekilde desteklemek için öğrenmeye ve gelişmeye yönelik programlarla organizasyonel gelişimimizi sürekli kılmayı amaçlıyoruz.

Grubumuzun stratejileri doğrultusunda ihtiyaçlarını belirleyip; Temel Yetkinlik, Yönetsel Yetkinlik ve Teknik Yetkinlikleri geliştirici eğitimler planlıyoruz.

Hedeflerimiz,

• Her seviyeden çalışanımıza Kurum Kimliğini benimsetmek.
• Ortak vizyon altında yetkin hale getirmek.
• Çalışanların mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine
ve liderlik gelişimine destek çözümler üretmek.
• Bu kazanımların iş sonuçlarına yansımasını takip etmek.

Performans Geliştirme Sistemi

Etkin ve verimli çalışmayı sağlamak ve yüksek performanslı bir organizasyon olmak için Hedeflerle Yönetime dayalı Performans Modeli kullanmaktayız.

Bu süreç, SAP’de Performans Modülü’nde bir sistemle takip edilmektedir.

Tüm bölüm fonksiyonlarınca önemle üzerinde durulan ve yöneticilerimiz tarafından liderlik edilen Performans Değerlendirme ve Geliştirme Sisteminin amacı, çalışanların belirlenen hedeflere ulaşmalarını ve bireysel motivasyonu sağlamaktadırlar.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir