Çalık Enerji İş İlanları 2017

Çalık Enerji 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Çalık Enerji insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çalık Enerji iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: PROJE MÜDÜR YARDIMCISI, KONTRATLAR UZMANI, HSE ŞEFİ, ELEKTRİK GRUP ŞEFİ,  SAHA MÜHENDİSLİK ŞEFİ,  SAHA İNŞAAT MUHENDİSİ, ELEKTRİK GRUP ŞEFİ, PTO MÜHENDİSİ, SAHA ELEKTRİK MÜHENDİSİ, PERSONEL UZMANI, ELEKTRİK ŞANTİYE ŞEFİ, KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI, Lojistik Uzmanı, TERCÜMAN, ELEKTRİK MÜHENDİSİ,  FİNANS MÜDÜRÜ,  SONDAJ MÜHENDİSİ,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Çalık Enerji olarak hedefimiz, odaklandığımız iş alanlarında, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir Dünya şirketi olmaktır.

ÇALIK ENERJİ

Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden olan Çalık Enerji, Ekim 2012 itibarı ile 3000’in üzerinde  iş gücüne sahip olmakla beraber,  Güç Sistemleri, Petrol ve Gaz sektörlerinde, iş ve hizmetlerin entegrasyonu ile verimliliği arttırmanın yollarını aramaktadır.

Hem Türkiye’deki, hem de sınır komşularındaki büyüme potansiyeli dikkate alındığında, Çalık Enerji kendisini yatırım fırsatlarını yakalayacak ve bu pazarlarda mühendislik, tedarik ve taahhüt hizmetlerini sağlayacak şekilde konumlandırmaktadır.

Çalık Enerji 2000’li yılların başından bu yana Türkmenistan’da gaz yakıtlı enerji santrallerinin mühendislik, tedarik ve inşaat işlerinde lider yüklenici olmuştur. Bu başarıların izinde, şirket Irak, Özbekistan ve Gürcistan’ın da aralarında bulunduğu yeni pazarlarda yeni mühendislik, tedarik ve inşaat ihaleleri kazanmıştır. Çalık Enerji, müşterileri ve hedef pazarlardaki ortaklarıyla başarılı iş ilişkileri kurmaktaki gücü ile, müşterilerine rekabetçi bir hizmet sunmayı amaç edinmektedir.

Çalık Enerji, yatırımcı yönüyle, hidroelektrik enerji santralleri (Adacami, Aksu, Kızkayası, Düzhanlar Hidroelektrik Santralleri),  rüzgar enerjisi santralleri (Demircili ve Sarpıncık Rüzgar Enerji Santralleri), doğal gaz yakıtlı enerji santralleri (Kırıkkale Kombine Çevrim Santrali) ve kömür yakıtlı enerji santrallerinden (Orta ve Yatağan Kömür Yakıtlı Termik Santraller) oluşan enerji üretim portföyünün lisanslarını elinde bulundurmaktadır.

Diğer taraftan, Çalık Enerji son dönemde Türkiye’nin önde gelen özelleştirme ihalelerinde de (Türk Telekom, Tüpraş, Petkim ve çok sayıda elektrik dağıtım tesisleri) aktif bir katılımcı olmuştur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir