Çağ Çelik İş İlanları 2017

Çağ Çelik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Çağ Çelik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Çağ Çelik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Makine Teknik Ressamı, Elektrik Bakım Elemanı, KAYNAK OPERATÖRÜ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

ÇAĞ ÇELİK A.Ş., 1978 yılında kurulmuş, üretimine nervürlü Demir-Çelik ürünleri ile başlamış ve değişen pazar talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini zaman içerisinde arttırarak, Demir-Çelik üretiminde en son teknolojik olanakları titizlikle takip edip üretim artışı ve kalite sağlayan yenileme ve otomasyon yatırımlarını tamamlamıştır.

2001 yılında Batı Karadeniz bölgesinin en büyük atık arıtma tesisini kurup çevreye saygılı üretimin duyarlılığını sergileyerek Çevre beratı ödülüne layık görülmüştür. Yine çevre duyarlılığımıza bağlı olarak, kuzey bölgemizde ilk olan doğalgaz ile çalışan tav fırını devreye alınmıştır.

Firmamız 90’lı yıllarda alınan TSE kalite uygunluk ve imalata yeterlilik belgesi, altyapısını 2000’li yıllarda tamamladığı ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi sertifikası ve 2006 yılında alınan CE markası ile sektördeki kalite anlayışı ve uzmanlığını belgelendirmiştir.

Bugün 35.000 m² kapalı alanda, 200.000 ton /yıl kapasite ile sürdürmekte olduğumuz üretimin %80’ini 60’ın üzerinde ülkeye ihraç ederek, ülke ekonomisine yaptığımız katkının, 300’e yakın personel istihdam ederek işsizliğin en büyük sorun olduğu ülkemizde iş olanağı sağlamanın vicdani rahatlığını ve onurunu yaşıyoruz.
Yöneticilerimiz, Mühendislerimiz, memurlarımız, teknik personelimiz ve kalifiye işçilerimiz ile kalitemiz ve deneyimimizi birleştirerek yüksek kaliteli ürünleri ürettik. Yaptıklarımız referanslarımız, referanslarımız aynamız oldu.

Biz bir ekibiz; Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz. Bugün dünden daha güçlüyüz, bugün daha çok proje üretiyoruz. Çünkü yarınlar bugünün çalışmaları ile ayakta olacak. Bunu biliyoruz, çalışıyoruz ve zamanla yarışıyoruz

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir