C&A İş İlanları 2017

C&A 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

C&A insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda C&A iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Satış Danışmanları Full Time/Part Time, Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu, Muhasebe Sorumlusu, Depo Elemanları.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiSecretcv.com

Satış Danışmanları

En iyi seviyede müşteri iletişimi

Modayı takip eden, hevesli, insanlarla iletişim kurmayı seven girişken bir kişi misiniz? Ayrıca takım içinde de severek çalışıyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Biz size, “severek satma” hedefine yönelik renkli ve cazip bir iş fırsatı sunuyoruz. Müşteriyle yakın temas bizde ilk sırada gelir. Ne dersiniz? C&A’yı yakından tanımak ister misiniz?

Mağaza Yöneticisi

Bir mağazayı yönetmek perakende satışın çekirdek görevidir. Biz C&A olarak mağazalarımıza büyük bir tutkuyla bağlıyız! Bağımsız çalışabilen personelden oluşan bir ekibi yönetebileceğinizi düşünüyorsanız ve diğer yönetici görevlerini de severek üstlenebilecekseniz, C&A mağazalarından birini yönetmek sizin için doğru bir tercih olabilir.

Çalışabileceğiniz diğer alanlar: 

  • Bölge yönetimi
  • Pazarlama planlaması
  • Lojistik uzmanı
  • Ticari işler sorumluları

En büyük sermayemiz: Çalışanlarımız

C&A şirketinde kariyer iyi bir eğitimle başlar.

C&A şirketinde her yıl yüzlerce genç çeşitli dallarda meslek eğitiminden geçmektedirler. Mezun olanların tamamı, ileri eğitim ve yükselme olanakları konusunda eşit fırsatlara sahiptir. Şirket içi eğitim sistemimiz, bu bağlamda bazı ülkelerde yasaların öngördüğünden çok daha fazlasını sunmaktadır. C&A şirketinde meslek eğitimi görenler tecrübeli personelin yanına verilir. Ayrıca, görev alanına göre meslek eğitimi görenlere hedefli şekilde ek bilgi aktaran dahilî eğitmenler de vardır. Tüm bunlar yapılırken teori ve pratik dengesinin korunmasına dikkat edilir.

Türkiye’de C&A Mağazaları; Adana Optimum AVM Mağazası, Ankara Antares Mağazası, Ankara Ankamall Çocuk Mğz., Ankara 365 Mağazası, Ankara Gordion Mağazası, Ankara Kentpark AVM Mağazası, Antalya Markantalya AVM Mağazası, Bursa Meydan AVM Mağazası, Bursa Korupark Mağazası, Istanbul Istinye Park AVM Mağazası, Istanbul Cevahir Mağazası, Istanbul Capacity Çocuk Mğz.,  Istanbul Fatih Historia Mağazası, Istanbul Palladium Mağazası, Istanbul City’s AVM Mağazası, Istanbul Forum AVM Mağazası, Istanbul Viaport AVM Mağazası, Istanbul Optimum Çocuk Mağazası, Marmara Forum AVM Mağazası, İstanbul Üsküdar Mağazası, İstanbul Marmara Park AVM, İstanbul Vialand Mağazası, İstanbul Maltepe Park AVM Mağazası, İstanbul Canpark AVM Mağazası, İzmir Optimum Mağazası, Kayseri Forum AVM Mağazası, Tekirdağ Tekira AVM Mağazası şeklindedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir