Bureau Veritas İş İlanları 2017

Bureau Veritas 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bureau Veritas insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bureau Veritas iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Denetçi – Auditor, Numune Hazırlık Elemanı,  Görünüm Değerlendirme Teknikeri,  Tekstil Mühendisi (Denetçi-İnspektör), Elyaf Laboratuvar Teknisyeni, HASLIK & YANMAZLIK TEKNİSYENİ, AUDIT&INSPECTION COORDINATOR,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru KanallarıKariyer.net

Bureau Veritas Türkiye, İstanbul Merkez, İzmir, Bursa ve Adana şubeleriyle Türkiye genelinde büyük endüstri projelerinin yanısıra, denizcilik, kimya, elektronik, tekstil, gıda, otomotiv, inşaat gibi birçok sektöre hizmet vermektedir.

Bureau Veritas Hakkında

Bureau Veritas S. A. (BV) 1828’de Antwerp’de kurulmuş Fransız menşeli bağımsız gözetim, denetleme, belgelendirme ve risk önleme alanlarında çalışan global bir kuruluştur. Kuruluşun merkezi günümüzde Paris’tedir.

Firma, dünyanın 150 ülkesindeki 600 büro ve laboratuvar ağıyla Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre (KSGÇ) yönetimi ve sosyal sorumluluk konusunda uzmanlaşmıştır.2012 yılının sonunda, kurum 940 ofisinde 59000 den fazla işçi bulundurmaktadır. Bureau Veritas, belgelendirme, uygunluk değerlendirmesi, danışmanlık ve eğitim konularında hizmet vermektedir. Kuruluşun CEO’su Frank Piedelièvre dir. Kuruluşun 2010 yılındaki net geliri ise 290,4 milyon € dur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir