Bulut Makina İş İlanları 2017

Bulut Makina 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bulut Makina insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bulut Makina iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Santral Elemanı, İdari İşler Sorumlusu, ArGe Mühendisi, Muhasebe Elemanı, DIŞ TİCARET İTHALAT/İHRACAT ELEMANI,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

Aybey Elektronik / Bulut Makina 1993 yılında asansör kumanda sistemleri alanında üretim yapmak üzere kuruldu. Asansör kumanda tablosu ve akülü revizyon sistemlerinin imalatıyla faaliyetine başlayan şirket kısa bir süre sonra asansörler için elektronik kart üretimine başlamıştır. Geliştirmiş olduğu elektronik kart seçici serisiyle yeni bir standart oluşturmuştur. 1996 yılında TSE belgesi almaya hak kazanmıştır. 1997’nin ilk aylarında tamamen mikro işemci kontrollü LC serisini piyasaya süren Aybey Elektronik, kalite ve teknolojik gelişmeye verdiği önemle, genç bir firma olmasına rağmen asansör sektöründe söz sahibi bir şirket konumuna gelmişir.

Aybey Elektronik 2003 yılında ISO9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesini, 2004 yılında ise SWLINE-C serisi asansör kumanda sistemine CE sertifikasını almıştır.

Aybey Elektronik merkez ve üretim birimlerini 2002 yılından beri hizmet verdiği Yakacık’taki binasından Eylül 2007 tarihi itibariyle Tuzla, İstanbul’daki 10.000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır. Halen yeni binasında faaliyetlerine devam etmektedir.

Aybey Elektronik 2010 yılında AC serisi asansör kumanda sistemlerinin üretimine başlamış ve asansörün dünya standartlarındaki tüm gereksinimlerini tek bir seri kartın içine toplamayı başarmıştır. Bugün itibariyle, AC serisi asansör kumanda kartları hiç bir ek karta gerek duymadan A3 standartlarını karşılayabilen dünya üzerindeki sayılı kartlardan biridir.

2012 yılında tamamen kurumsal bir yapıya kavuşan Aybey Elektronik, 2012 yılında 7/24 teknik destek hattını devreye sokmuş ve satış sonrası hizmetler konusunda sektöründe gene bir ilke imza atmıştır.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir